PDA

Zobacz pełną wersję : JSON Decode Eroor w extplorer



karpiu776
04-02-2013, 14:16
Witam. Niedawno zainstalowałem poprzez autoinstalatora na serwerze Joomla 3. Nie wiem czemu w extplorer nie działa mi javascript. Proszę o pomoc. Nic nie mogę tam zrobić jedynie pobrać pliki na komputer, nawet uploadu nie mogę wykonać. W konsoli joomla poprzez media mogę ładować pliki, ale całego serwisu tam przecież nie wrzucę. Za każdym razem taki komunikat niezależnie co bym nie chciał zrobić, a na tryb ftp też to wyskakuje. Mogę jedynie przeglądać pliki jakie tam są.

karpiu776
04-02-2013, 16:35
Teraz wywala mi inny komunikat.
Pomocy. Każda wskazówka na wagę złota
6336

zwiastun
04-02-2013, 16:40
Jakie masz doświadczenie w korzystaniu z Joomla? Co to za serwer, na którym autoinstalator oferuje Joomla 3.x?

karpiu776
04-02-2013, 18:27
Jumle mam od jakiegoś tygodnia. MAm 50GB na serwerze home.pl
Jest tam auto instalator joomla i instaluje wersje 3.
Wcześniej nie korzystałem z niczego podobnego, także jestem dopiero początkujący.
Mam zamiar zrobić strone za pomocą programu Artister i wrzucić na serwer.

robza
13-12-2013, 07:44
Cześć.
W u mnie problem był powodowany przez włączone statystyki witryny na home.pl. Po wyłączeniu statow exteplorer zaczął działać bez problemów.
BTW hostign home.pl pozostawia wiele do życzenia.
Pzdro

Gall Anonim
13-12-2013, 16:24
włączone statystyki witryny na home.pl
Chyba zgłoszę wniosek do Zwiastuna aby ustawił w nagłówku forum banner z informacją:
"W przypadku pierwszej na home.pl instalacji Joomla w dowolnej wersji WYŁĄCZ STATYSTYKI!!!"
Rozważam również możliwość zwrócenia się do home.pl aby stworzyli mechanizm automatycznego wyłączani statystyk w przypadku wykrycia rozpoczęcia procesu instalacji Joomla :D
To oczywiście żart ale temat był wałkowany mnóstwo razy i wraca jak bumerang więc ostatnio rozwiązując "zagadkę niedziałalości Joomla" popełniłem grzech pominięcia problemu - temat/problem wydawał mi się tak oczywisty że wszyscy powinni o nim wiedzieć - okazało się jednak że nie należy miery świata swoją marą - pytający nie widział => ja błądziłem w puszkowaniu innej przyczyny.
Pzdr