PDA

Zobacz pełną wersję : Simple mp3 Player



Sasza1500
06-02-2013, 03:09
Witam wszystkich forumowiczów...

Jestem zielony jeśli chodzi o Joomle, robię swoją stronę internetową 1 raz. można powiedzieć że już prawie skończyłem ją robić.

mam takie pytanie

czy przy SImple Mp3 Player musze dodać w artisteer boczny panel by mógł on w miare wizualnie wyglądać

i prosiłbym o pomoc w konfiguracji Simple Mp3 Player
zainstalowałem go już w Joomla
chciałbym by muzyka która będzie włanczana przez użytkowników była bez przerwy na stronie.


Proszę o wyrozumiałość

zwiastun
06-02-2013, 04:08
1.

Proszę o wyrozumiałość

Z jakiego tytułu? Masz jakieś dolegliwości? Cierpisz z jakiegoś powodu? Los Cię potraktował srodze?
2.

chciałbym by muzyka która będzie włanczana przez użytkowników była bez przerwy na stronie.

A to będą Twoje dzieła albo dzieła, do których masz prawa autorskie i możesz je publikować? I sądzisz, że użytkownicy "cały czas" tych dzieł będą słuchać?

3. na czym miałaby polegać pomoc w konfiguracji? Dasz dostęp do strony i ktoś Ci skonfiguruje?

4. A z tym panelem bocznym to w ogóle nie wiem, o co Ci chodzi.

Wiem, nie tego oczekiwałeś. Ale nie zrażaj się.
Ale skoroś dopiero dziś wszedł na Forum, to należało się trochę rozejrzeć, przejrzeć przynajmniej dzisiejsze (wczorajsze) posty - może doczytałbyś w nich, że irytujące są prośby nowicjuszy o wyrozumiałość.
Treść Twojego pytania jest, niestety taka, że nawet gdyby chcieć Ci pomóc, to nie wiadomo, co Ci sensownego napisać.
Fajnie że robisz stronę. Fajnie że już już prawie skończyłeś.
Teraz jeszcze trochę na niej poćwicz. Zainstaluj ten "Simple mp3 player" i umieść go sobie w panelu bocznym albo dolnym, albo gdziekolwiek chcesz. I zobacz, co z tego wynikło, czy gra i jak długo można wytrzymać w kółko tę sama grającą muzyczkę
A potem... potem zobaczysz. Może zrobisz swoją stronę internetową...

Sasza1500
06-02-2013, 11:49
nie chodziło mi o taką odpowiedź.

Pisałem o wyrozumiałość ponieważ byłem w 99% pewny że taką odpowiedź dostane, no ale cóż nie róbmy z tego offtop.

Więc robię sobie stronkę zespołu muzycznego, i utwory które mają być w playlist będą mojego autorstwa a zaiks mam opłacony, więc nie widze żadnego problemu z udostępnieniem muzyki..

po prostu nie znalazłem nigdzie sensownego tutorialu jeśli chodzi o ten program..

zwiastun
06-02-2013, 13:29
Pisałem o wyrozumiałość ponieważ byłem w 99% pewny że taką odpowiedź dostane
A dostałeś taką właśnie dlatego, że prosiłeś o wyrozumiałość :)
Do strony zespołu poszukałbym na JED jakiegoś katalogu muzycznego. Wprawdzie bezpłatnego nic nie widziałem, ale pierwszy z brzegu Commedia kosztuje $20, czyli około 70 zł. Nie są to wielkie pieniądze, a to jest pewno to, czego potrzebujesz.
Sam Simple mp3 player o stosunkowo prosty moduł, który daje mizerne możliwości.
Pomysł tez nad szablonem - daruj sobie badziewie z Artistera: np. Gavick wydał bezpłatny szablon dla katalogu muzycznego.
Katalog możesz też oprzeć na komponencie K2 i dodatku AllVideos, który umożliwia również publikację utworów muzycznych.

Sasza1500
06-02-2013, 14:14
Dzięki za podpowiedź ;)
właśnie zrobiłem tego simple z jakimś tutorialem hiszpańskim.

to mówisz żeby fajny szablon z tego gavick wziaść tak ??

tylko że ja na logo potrzebuje właśnie jakieś zdjęcie

możesz mi ewentualnie podesłać link ?? tego szablonu, o ile masz troszke czasu i chęci.

www.zespolgabiband.cba.pl

dużo tam niejasności jest no ale...

licze na profesjonalną pomoc z Twojej strony,

Dzięki :)

Diego164
06-02-2013, 15:47
http://scmplayer.net/
nonstop leci na stronie jak to Pan napisal...

zwiastun
06-02-2013, 18:17
Szablon Music Free
http://www.gavick.com/joomla-templates/free-responsive-joomla-template,91.html