PDA

Zobacz pełną wersję : Templatka i edytor - na jednej ładuje się, na innej nie...



big_krzysiek
22-01-2007, 15:20
Witam!

Czy ktoś miał juz kiedyś taki problem???

Zainstalowałem joomle, poustawiałem wszystko tak jak potrzeba. Użytkownicy maja potworzone konta, tak, aby mogli sami wpisywać artykuły. I wszystko działalo bez zarzutu.Do momentu zmiany templatki.

Po zmianie templatki na inną, po zalogowaniu się na stronie (jako public frontened - autor), nie ładuje się edytor, i nie działają przyciski zapisz i zastosuj ( działa tylko anuluj).

Sprawdziłem też na innych templatkach, edytor ładuje się tylko na em108.

Czy ktoś z Panstwa mógłby mi pomóc w tym problemie? Co ewentualnie trzeba poprzestawiać?

Prosze o pomoc

Viking
22-01-2007, 19:30
być może stosujesz jakiś skrypt JavaScript, który konfliktuje się z skryptami Joomla! Wnoszę po tym że działa na em108, bo tam jest zrobione obejście tego problemu ze względu na NifftyCorners (funkcje ładowane razem z body)

big_krzysiek
22-01-2007, 21:07
Dziekuję za szybka odpowiedź, ale niestety nie wiem co może być przyczyną.

Zainstalowałem swieżą joomle na tym samym serwerze (1000gp ovh), i edytor działa pod templatkami z instalatora (em 108 i made_your_web). Na doinstalowanej templatce niestety nie. Jommla nic dodatkowego nie ma doinstalowanego.

Podczas instalacji wszystkie zmienne poustawiałem tak jak należy, jedynie nie udało mi sie przestawić allow_url_fopen i short_open_tag.