PDA

Zobacz pełną wersję : Multi sites - dodawanie artykułów raz do wielu stron



docxxx
10-02-2013, 19:25
Koledzy, czy jest taki dodatek do J1.5, który pozwala dodawać TEN SAM artykuł do wielu stron opartych na Joomla (roznych wersjach)? Otóż na swojej stronie mam dużo ogólnych informacji. Część z nich dodaję w niezmienionej postaci na inne witryny. Gdy obsługiwałem raptem 2-3 to było ok, ale jest ich coraz więcej i staje się to strasznie uciążliwe. Ja potrzebuję po prostu coś typu: przycisk pod artykułem "Dodaj do strony xyz (tu select box)" i już.

ugly kid joe
10-02-2013, 19:47
ogarnij się, przecież nikt nie będzie podawał ci narzędzi do spamu.

docxxx
10-02-2013, 20:00
Nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka! Jest mi to potrzebne, bo administruje stronami dla całego województwa i czesto czesc informacji trafia na polnoc, a reszta na poludnie. Jest tez ogolna strona, na ktorej sa wszystkie wiadomosci dotyczace kilku obszarow.

ugly kid joe
10-02-2013, 20:02
co nie zmienia faktu, że wielokrotnie powielona treść to spam. syf, przez który trzeba się przebijać niejednokrotnie godzinami... a skoro "jest tego coraz więcej", sam rozumiesz.

docxxx
10-02-2013, 20:34
Twoje pożal się Boże idiotyzmy zaraportowałem i mam nadzieję, że za chwileczkę polecisz z tego wątku. Takie głupie uwagi zachowaj dla siebie. Nie każdy jest pijakiem, złodziejem i spamerem.

ugly kid joe
10-02-2013, 20:44
tymczasem dla swojego dobra przemyśl co robisz nie tak. ja natomiast nie gniewam się :) błądzić rzecz ludzka.

zwiastun
10-02-2013, 20:51
Nie każdy jest pijakiem, złodziejem i spamerem.
Nie każdy. Ale każdy, kto po wielokroć powiela te same teksty w Internecie spamerem jest!
To jedno.
Dwa: Żadna wypowiedź na forum odnosząca się do tematu, nawet jeśli wyrażona jest w sposób, który Ci nie odpowiada, nie daje Ci prawa do obrażania kogokolwiek.

docxxx
10-02-2013, 21:08
Ja piernicze, jakies idiotyzmy i warn a odpowiedzi dalej nie ma. Komus sie poprzestawiało w łepetynie.