PDA

Zobacz pełną wersję : dwa szablony - oddzielne rozmieszczenie modułów j2.5



Basky
11-02-2013, 12:58
Przybliżę nieco sytuację.

Strona powinna posiadać wersję dla niedowidzących - kontrastową z dużymi literami etc. niekoniecznie to piękne jest więc przydałą by się również piękniejsza wersja.

Każdą z tych wersji chciałbym zrobić na oddzielnych szablonach. Powstaje tu problem rozmieszczenia modułów gdyż wg mojej wiedzy nie można przypisać rozmieszczenie modułów do konkretnego szablonu.
Przeszukałem forum i wujka google - na forum nic nie znalazłem a wujek mówi że jest jakiś komponent, który faktycznie przypisał by rozmieszczenie modułów do konkretnego szablonu (niepamiętam już nazwy bo szukałem przed urlopem :D) ale niestety płatny dla komercyjnych zastosowań.

Tak więc zwracam się do szanownych forumowiczów po wiedzę w tym temacie. SIę da czy się nie da ?.

Bazyl
11-02-2013, 13:24
Dzień dobry,

Pozycje moduły w szablonach nazywasz inaczej, albo tak samo nazwane pozycje umieszczasz w innych miejscach w szablonie.

Basky
11-02-2013, 13:33
Brzmi jak troszkę grzebania w szablonie ale tak czy inaczej dziękuję za podpowiedź - faktycznie to brzmi sensownie.

PeFik
11-02-2013, 20:54
..nie można przypisać rozmieszczenie modułów do konkretnego szablonu.
Można, aczkowiek wymaga to użycia dodatkowego rozszerzenia : http://www.nonumber.nl/extensions/advancedmodulemanager
co ciekawe nawet wersja darmowa to ma.

Basky
12-02-2013, 10:16
Tak właśnie o ten dodatek mi chodziło - sprawdziłem jeszcze raz i mam ten sam wniosek co przed urlopem :D
Jako że coś cieżko znaleźć to na stronie autora dodatku szukałem u wujka google i ....

http://www.cmsupdate.com/index.php/zoo-item/item/advanced-module-manager
NOTE: We reviewed the basic license which is for non-commercial use and has some limited functionality. If you are using it on a commercial site or you need the advanced features, you need to purchase a commercial license, which at the time of this review is just 50 Euro.

Pracuje w OPS - komercja pełną mordą to raczej nie jest ale przy takiej licencji też odpadamy - niestety, także Bazyl poradził chyba najlepiej jak było można.

Dzięki.