PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 2.5 Moduł menu Extended (nieprawidłowe wyświetlanie w FIREFOX i CHROME)



Nataku04
11-02-2013, 20:43
Witam forumowiczów

Od jakiegoś czasu pracuję nad stronką dla znajomego i mam ogrome kłopoty z dostosowaniem wyglądu w różnych przeglądarkach.

Stronke można ogladać pod adresem:

http://bildchenschieber.de/huebinger/

Mianowicie mój problm polega na tym że ostatni po prawej stronie przycisk (TERMINPLANUNG) nie wyświetla się tak samo w różnych przeglądarkach. Chodzi o to że jest poprawnie wyświetlony w IE natomiast FIREFOX i CHROME ma kawałek białego tła pomiędzy przyciskiem i krawędzią głownego diva.

Poniżej wkleję troszkę kodu z css odpowiadającego za wygląd menu:



/*menu górne - moze być main menu*/
#nawigacja {height: auto; margin:0;padding-top:8px; padding-bottom:8px;}
#nawigacja li {list-style-type:none; background:#FFFFFF;display:inline; margin-left:40px; margin-right:-40px;}
#nawigacja li a {font-size:12px;padding:11px 12px 9px 12px;text-decoration:none;color:#4e6da3;}
#nawigacja li a:hover {color:#FFFFFF;background-color:#4e6da3;}
#menuitem_7 a {background:#993d3d; display:inline; margin-left:55px; font-size:11px; color:#FFFFFF !important;}
#menuitem_7 a:hover {background:#b07e49 !important; display:inline;color:#FFFFFF !important;}


Nie chcę tutaj sięgać po tworzenie osobnych styli css dla przeglądarki IE i "reszty" bo coś czuję że błąd leży gdzieś w kodzie i pewnie będzie można bo pominąć.

Za udzielone porady i pomoc serdeczne dzięki.