PDA

Zobacz pełną wersję : K2 Content Filter Module for Joomla



rekze
12-02-2013, 11:25
Witam
mam zainstalowany ten komponent i wszystko by było fajnie, bo dziala bardzo dobrze,
tylko ma jeden mankament. Czy orientuje się ktoś czy można w nim "wymusić" wypełnienie wszystkich
pół i dopiero po takim kryterium będzie możliwość wyszukiwania?

Link do strony skąd ściągnięte:
http://joomcar.net/description

Dzięki

tomaszek83
12-02-2013, 12:52
Pytałeś autora? To jest moduł komercyjny i masz zapewnione wsparcie autora. Wiem że autor dość chętnie udziela pomocy bo miałem przyjemność się kontaktować z nim.

rekze
12-02-2013, 13:19
Nie wiem czy takie wsparcie jeszcze mam, bo moduł był zakupiony bardzo dawno, ale spytam.
p.s. teraz dopiero okazało się że wypełnie pól jest niezbędne, aby wszystko dobrze dzialało.

rekze
15-02-2013, 13:57
Wsparcia nie mam, jakieś pomysły?

PeFik
15-02-2013, 20:44
a) poszukać programisty, który ma chwile czasu i jest tańszy niż 100zł (koszt zakupu modułu)
b) poduczyć się php i pokombinować samodzielnie

potrakuj to jako inwestycje, a nie koszt.

pedros650
13-05-2014, 17:33
temat znalazłem w googlach, dlatego odkopany.
Przymierzam się do zakupu tego modułu, ale trochę cykoria ze mnie i mam kilka pytań.
Jak to opłacę, to .zip przyjdzie mi na meila, rozpocznie się ściąganie, czy wyślą plik pocztą? jak to wygląda?
Czy jest do tego spolszczenie?
Czy jest to plik wielokrotnego użytku.

tomaszek83
14-05-2014, 00:07
Jak to opłacę, to .zip przyjdzie mi na meila, rozpocznie się ściąganie, czy wyślą plik pocztą? jak to wygląda?
O ile dobrze pamiętam to tak, plik dostaniesz na maila chyba. Jak ja kupowałem (rok 2011 bądź 2012) to gość poważnie podchodził do tematu.


Czy jest do tego spolszczenie?
Nie spotkałem się, ale moduł jest banalnie prosty (językowo oczywiście) więc jego spolszczenie to kilka chwil.


Czy jest to plik wielokrotnego użytku.
Tzn? Co masz na myśli? Chyba nie ma ograniczenia do jednej domeny, ale nie jestem pewien. Dopytaj się gościa. Spokojnie można się z nim dogadać po angielsku (używając nawet google translatora)

pedros650
14-05-2014, 12:17
no to w sumie ostatnie pytanie, czy tym dodatkiem jestem w stanie stworzyć takie oto menu (bądź podobne)
7579