PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd przy instalacji



wojtekmielec13
12-02-2013, 11:33
Podczas instalacji komponentu natknąłem się na taki oto błąd:


JFolder::create: Infinite loop detected
Ostrzeżenie: Nie udało się usunąć pliku



Czym to jest spowodowane i jak to naprawić.?

tomaszek83
12-02-2013, 11:57
A pofatygowałeś się poszukać na forum? Temat był poruszany milion razy. Wyszukiwarka nie gryzie. Poza tym nie piszesz co to za wersja Joomla, jaki serwer, jaki komponent instalujesz, czy tylko jak instalujesz ten jeden komponent to jest błąd czy przy każdej instalacji.

wojtekmielec13
12-02-2013, 12:48
wersja 1.5.7 podajże.
Instalowałem komponent facebooka pod tą wersję.
Niczego nie da się zainstalować.

tomaszek83
12-02-2013, 13:02
wersja 1.5.7 podajże.

to dlaczego piszesz w dziale dla Joomla 3.x. Poza tym aktualna wersja z linii 1.5.x to 1.5.26 więc najpierw zaktualizuj a następnie wróć (patrz. wyciąg z regulaminu poniżej)



(...) Uaktualnij Joomla! i jego rozszerzenia
Częstym źródłem „problemów” jest nieaktualne oprogramowanie. Wystarczy tylko przejrzeć dzienniki zmian w Joomla!, by się przekonać, że w każdym kolejnym wydaniu poprawiano różne aspekty działania programu, a ilość zmian w jednym wydaniu liczy niekiedy nawet kilkaset pozycji. Zanim więc zgłosisz swój problem, upewnij się, że korzystasz z najnowszych stabilnych wersji Joomla! i dodatkowych rozszerzeń, a jeśli nie są to wersje najnowsze, dokonaj ich aktualizacji (...)


Instalowałem komponent facebooka pod tą wersję.

jaki komponent? Na JED jest ich co najmniej kilkanaście. Nazwa? Adres skąd pobrany?


Niczego nie da się zainstalować

Gdzie masz hosting? Hosting spełnia wymagania Joomla?

PS. Zapytam raz jeszcze. Szukałeś odpowiedzi na forum? Jesteś na tym forum już bardzo długo a zakładasz wątek jakbyś był na nim pierwszy raz.

wojtekmielec13
12-02-2013, 14:18
na forum nie jestem często. założyłem stronkę dość dawno i wtedy nie było takiego problemu z instalacjami. teraz się pojawiły a nic nie zmieniałem. nie za bardzo wiem jak uaktualnić oprogramowanie. tak szukałem odpowiedzi na forum ale napotkalem bardzo wiele różnych wersji a niestety wielu nie ogarniam za bardzo dlatego stworzenie osobnego. strona jest na serwerze nazwa.pl

Moduł nazywa się: mod_susnet_likebox
Ściągnięty ze strony: http://extensions.joomla.org