PDA

Zobacz pełną wersję : zmiana tła w szablonie z koloru na zdjęcie



balckbrookly
12-02-2013, 16:16
Witam wszystkich, posiadam pytanie chciałbym zmienić tło w szablonie na stronie :http://www.ekskluzywnewnetrza.pl a mianowicie są tam 2 czarne szersze pasy u góry i na dole przy stopce, nie jestem pewien czy to musi być zmienione w pliku layout.css czy w jakimś innym? ale w jakiej konkretnie linijce i jaki kod? wiem że jest ustalony kolor czarny, chciałbym zamiast koloru czarnego zdjęcie które jest wrzucone na serwer.

Proszę o pomoc, z góry serdecznie i u przejmie dziękuję.

Pozdrawiam.

zwiastun
12-02-2013, 16:29
@Kolego. Już raz Ci wyjaśniałem:


Przykro mi, ale na forum pomagamy sobie wzajemnie w rozwiązywaniu problemów w działaniu Joomla i rozszerzeń, a nie problemów wynikających z nieznajomości podstaw obsługi.
Jeśli deklarowałeś szefostwu firmy kwalifikacje webmasterskie, a ich nie posiadasz, to - niestety, forum Ci ich nie zastąpi.

To, o co pytasz, w twoim rozumieniu jest być może problemem, ale obiektywnie to nie jest problem. Tylko Tobie brakuje podstawowej wiedzy i umiejętności, by sobie z nim poradzić. W takim przypadku rozwiązania masz trzy:
- samokształcenie z książek i materiałów w sieci,
- ukończenie solidnego kursu,
- zlecenie wykonania pracy osobie kompetentnej.
Możesz również pozostawić tło takie, jakie jest.

Jak człowiek chory, to albo idzie do lekarza, albo leczy się sam domowymi sposobami, a nie pyta na forum lekarzy, jakie ma zażywać leki, bo żaden szanujący się lekarz nie będzie mu takich porad udzielał.

mofik
12-02-2013, 19:28
skorzystaj np. z firebuga. namierz i popraw.