PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana szablonu na stronie



zoki
22-01-2007, 23:20
Witam

Mam problem z modulem templatechooser. Otoz po oblikowaniu go na stronie wszystko prawidlowo sie wyswietla, w menu wybierania modulu sa wszystkie templatki ktore sa zainstalowane, natomiast ze zmiana juz nie jest tak dobrze. Objawy sa nastepujace:
Jezeli w panelu admina jako domyslna templatke mam ustawiona ta ktora jest pierwsza w kolejnosci, to na stronie nie moge wybrac zadnej innej, oprocz tej pierwszej (pomimo ze w wybieraniu w module sa wszystkie)
Jesli natomiast w panelu admina ustawie jako domyslna inna templatke, to na stronie moge wybierac pomiedzy nia i ta pierwsza. Nacisniecie na kazda inna przenosi mnie na ta ustawiona domyslnie.

Nie wiecie w czym jest problem? Zastanawialem sie czy to nie jest sprawa CHMOD-ow, ale poniewaz ta jedna zapisuje wiec wyglada na inny problem. Jesli ktos ma jakies sugestie to bede bardzo wdzieczny.

Wersja Joomli 1.0.11. stable, MySQL 4.0.24
PhpMyAdmin 2.6.2-Debian-3sarge3
pozdrawiam

bosek
22-07-2007, 20:26
Witam
Mam podobny problem a ponieważ nie znalazłem odpowiedzi więc dołączam się do niniejszego postu. Ma zainstalowaną Joomlę 1.12 PE i u mnie jest tak że w zależności od zainstalowanych szablonów funkcja działa lub nie.
Mój plan był taki aby stronę stworzyć w oparciu o szablon "nf_ianus-blue" i dać możliwość zmiany użytkownikom szablonu na inny kolor. Dostępne są jeszcze trzy.


Pozdrawiam i czekam na jakieś porady.



PS. Przygodę z Joomlą zacząłem jakieś 2 tygodnie temu i jestem pod wrażeniem.

bosek
23-07-2007, 18:48
Znalazłem rozwiązanie może się przyda innym - pomogła zmiana nazw katalogów z szablonami w katalogu templates. Pozdrawiam.

rmyjak
26-07-2007, 13:40
Znalazłem rozwiązanie może się przyda innym - pomogła zmiana nazw katalogów z szablonami w katalogu templates. Pozdrawiam.
Jakoś przy templatkach serii 247 portal broad to nie działa. Nagłówek i stopka są białe i bez grafiki.
W index.php templatki trzeba jeszcze pozmieniać ścieżki!