PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją jakiegokolwiek dodatku po instalacji Joomla 3.0.3



Mk-Mateusz
13-02-2013, 11:17
Witam.

Zainstalowałem najnowszą JOOMLE. Nie było problemów, wszelkie podsumowania na zielono. Jednak nie mogę nic doinstalować bez względu czy poprzed upload dodatku, URL, plik na serwerze.

1) Przy instalacji języka:
WarningInstall path does not exist

MessageError installing Polish Try again later or contact the language team coordinator (http://community.joomla.org/translations/joomla-3-translations.html)


2) Przy instalacji z Dysku:

Unable to find install package

3) Podczas instalacji z Directory

ErrorPlease enter a package directory

4) z URL

Unable to find install package

tomaszek83
13-02-2013, 11:27
Chyba komunikaty są jasne? Nie znaleziono paczki instalacyjnej? Na jakim serwerze masz stronę, co instalujesz dokładnie? Czy są to rozszerzenia do Joomla 3.0.x

No i dlaczego 3.0.x skoro to wersja rozwojowa?

Mk-Mateusz
13-02-2013, 12:38
no tak są jasne, ale dlaczego tak się dzieje?
Instaluje paczke z językiem zarówno z bazy w JOOMLI jak i z własnoręcznie pobranej paczki - taki sam efekt. Instaluje też inne rozszerzenie zgodne z JOOMLA 3 też nie działa.
Instaluje dowolny język z repozytorium joomla - to samo.

Strona na serwerze cal.pl

Będę kupować szablon dla 3.0 dlatego wybrałem tą opcje.
Świeża ponowna instalacja i dalej to samo.

Mk-Mateusz
13-02-2013, 19:53
ponadto natychmiast po zainstalowaniu i na koncu instalacji wybraniu checi instalacji dodatkowego języka otrzymuje: JLIB_INSTALLER_ABORT_NOINSTALLPATH

Natomiast po zmianie katalogu TMP (na chyba bardziej poprawna sciezke serwera) otrzymuje przy instalacji czegokolwiek:
Failed to parse time string (jerror) at position 0 (j): The timezone could not be found in the database

Mk-Mateusz
13-02-2013, 22:11
Witam.

Poprawne ustawienie FTP w konfiguracji JOOMLA rozwiązało wszelkie problemy. Najważniejsza jest ścieżka w ustawieniach FTP. Musi być poprawna! Niekoniecznie taka sama jak dla TMP i LOG