PDA

Zobacz pełną wersję : Spolszczenie Quetions



rubesom
14-02-2013, 12:56
Cześć
Napisałem cześć spolszczenia do pluginu Questions. Zapisałem plik "en-GB.com_questions" jako "pl-PL.com_questions" i umieściłem go w folderze .../language/pl-PL. Odświeżam stronę i nie działa.
W folderze mam jeszcze taki plik jak "en-GB.com_questions.sys" może to z nim coś trzeba zrobić? Co robię źle?

zwiastun
14-02-2013, 13:08
Może popełniłeś jakieś drobne błędy - wystarczy zapomnieć np. cudzysłowu. Plik .sys (jeśli nie ma w nim deklaracji, na których Ci zależy) nie ma wpływu na działanie.

rubesom
14-02-2013, 22:20
Wyrzuciłem plik "en-GB.com_questions", chciałem zobaczyć jak zareaguje - bez reakcji.... Czy to znaczy, że nie z tego pliku korzysta moduł?

robak142
15-02-2013, 00:48
Jeżeli wszystko zrobiłeś właściwie, powinno działać. Zastanów się głębiej nad odpowiedzią @zwiastuna. Sprawdź, czy nie pomyliłeś pliku językowego komponentu z plikiem językowym dla modułu.

zwiastun
15-02-2013, 01:19
1. Możliwe błędy w tłumaczeniu.
2. To, że usunąłeś j. angielski i nie widać różnicy - nic dziwnego: projektant, niestety, pozostawił w kodzie komponentu w rożnych miejscach nietłumaczalne teksty (czyli nie zastąpil tekstu etykiety/napisu kluczem językowym i funkcję parsującą)