PDA

Zobacz pełną wersję : rozszerzenie do dodwania PLANTYCH ogloszen



Maciek1988
14-02-2013, 17:37
Witam, Chcę stworzyć stronę, gdzie za opłatą (najlepiej aby był wybór, dotpay oraz sms i przelew) będzie można umieścić ogłoszenie. Szukam na początek DARMOWYCH sposobów - chce najpierw zobaczyć czy mi to w ogóle zadziała. Na forum na goldenline polecono mi dodatek SObi Pro - ale nie chce mi się zainstalować. Mam Joomle 2.5.9. Przy instalacji mieli i mieli i mieli az wyrzuca błąd strony. Dziwiło mnie rozszerzenie pliku (tgz). wiec przerobiłem i na zip i na rar i nie pomogło. Wiem, ze jest dodatek (platny już) do sobipro aby wprowadzić platnosc smsem. WIecie, czemu mi się to nie chce zaisntalowac? może kombinuje jak kon pod gore i sa latwiejsze albo szybsze sposoby na osiagniecie mojego celu??

zwiastun
14-02-2013, 17:54
1. zainstaluj lokalnie, korzystając z JAMP-a i gwarantuję Ci, że się zainstaluje. Tylko daruj sobie przerabianie na rar czy nawet zip, cokolwiek to znaczy.
2. Systemów ogłoszeń jest co najmniej kilka, m.in. DJ Classifieds, AdsManager

Maciek1988
15-02-2013, 00:07
powiesz jak sobie poradzić z pkt 1? nie robiłem tego nigdy, a przynajmniej tak mi się wydaje. Znam te systemy, ale nie mogę znaleźć nigdzie informacji, czy można placic za umieszczenie dzięki nim ogłoszenia przez SMS - większość obsluguje dotpay. Przy googlaniu oczywiście okaze się, ze każdy - taki marketingowy bulshit wyskakuje. Licze na konkretną podwiedź, w którym konkretnie komponencie da się to zrobić (poza tym SObi Pro) i ktoś przede mną już robił. Ważne dla mnie (bardzo) jest aby dało się płacić smsem - tu mam wiele opcji do wyboru ale prosiłbym o poradę, która jest najlepsza. Jak działają to wiem z google - po prostu szukam jak najprostrzego sposobu i licze na porade fachowcow :) pozdrawiam