PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Sobi TABS pod IE



fafka13
15-02-2013, 10:44
Witam

Problem pojawił się na mojej stronie www.poszukujefirmy.pl (http://www.poszukujefirmy.pl) i nie pozwala na dodawanie wpisów przez użytkowników przy używaniu Internet Explorer.
Po rejestracji i zalogowaniu i kliknięciu DODAJ FIRMĘ nie działają przyciski WRÓĆ i DALEJ. Przede wszystkim po wciśnięciu przycisku WYŚLIJ w ostatniej zakładce strona całkowicie się zawiesza. Administrator wrzucił komunikat na stronę, ale mnie on zupełnie nie satysfakcjonuje i nie pozwala na normalne funkcjonowanie strony.

Cytat z maila od Administratora:

"Sobi TABs (zakładki z podziałem na kroki) a do tego podział na pakiety działa w tym samym języku, ale IE sobie z tym nie radzi.
Nie ma do tego rozwiązań ze strony autora. sam formularz i javascript dotyczące zaznaczania itp. jest ok, problem się pojawia przy przechodzeniu guzikami i wysłaniem formularza. nie wiem co dalej.
Cale sobi2 jak wynika z dokumentacji może mieć problemy z IE i odwrotnie."

Nie znam się na Joomli, ale może wasze podpowiedzi pomogą Administratorowi rozwiązać problem.
Proszę o pomoc. :(

Nie mogę pozwolić na to, żeby oglądać portal dodawać wpisy pod innymi przeglądarkami niż IE. Nie wszyscy przecież mają więcej niż 1 przeglądarkę. Poza tym wygląda to słabo (komunikat wyskakujący pod IE). Zorientowałem się dopiero po 1,5 miesiąca, że problem istnieje. Pod Mozillą i Chromem działa bardzo dobrze.

:(

Kolejny cytat z od Admina:

components/com_sobi2/templates/default/sobi2.form.tmpl.php a dokładnie

przechodzenie pomiedzy zakladkami
<div align="center"><?php echo $cancelButton; ?>&nbsp;<a href="javascript:SobiTabPane.setSelectedIndex( 3 );">
<input class="button" type="button" value="Wróć" ></a>
<a href="javascript:SobiTabPane.setSelectedIndex( 5 );">
<input class="button" type="button" value="Dalej" >
</a>&nbsp;&nbsp;</div><br />

fafka13
15-02-2013, 12:38
wysyłanie:

<div align="center"><?php echo $sendButton; ?><br />