PDA

Zobacz pełną wersję : Czy można usunać wyświetlaną listę stron po podziale artykułu na strony ? Joomla 2.5



rychu00
15-02-2013, 11:30
Witam
po podziale artykułu na strony, od góry czytanego artykułu wyświetlana jest lista stron , plus - "wszystkie strony" .Przy większej ilości stron zaczyna to przeszkadzać.
Czy mozna usunąć tą listę, zeby została tylko na dole możliwośc przałączania stron przez następna i poprzednia? Jeżeli tak to w jaki sposób mogę to zrobić.
Jest to moje pierwsze pytanie na forum i pewnie prymitywne :) ale dopiero zaczynam używać Joomla.

zwiastun
15-02-2013, 12:23
Sprawdziłeś ustawienia dodatku?
Forum jest od tego, by pytać. Ale zważ, że to pytanie ktoś czyta i nie jedna osoba, a moderatorom i administratorom wypada jeszcze zareagować. Nie chcę Cię zniechecić do zadawania pytań, ale zanim się je na forum zada, trzeba najpierw samemu poszukać informacji, a na pewno zapoznać się z podstawami obsługi Joomla na tyle, by nie zadawać pytań banalnych i niepotrzebnych.
http://wiki.joomla.pl/index.php/Pomoc16:Rozszerzenia_Dodatki_Edycja - dodatek Artykuły - Podziel stronę
Spis treści może ci przeszkadza dlatego, że jest źle sformatowany i nie wyświetla się obok tylko nad artykułem.

rychu00
15-02-2013, 12:42
ok, może rzeczywiście za mało wysiłku włożyłem ze swojej strony. dziękuje za pomoc