PDA

Zobacz pełną wersję : nie moge dodawac artykulow zapisywac, seksji tez nie!



radiator
28-01-2006, 19:07
mam zainstalowanego cmsa joomla (mambo tez) na cba.pl uzywam db4free.org i nie moge tworzyc nowych sekcji ani artykulow. nawet jezeli probuje zmieniac te ktore mialem z paczka joomla (czy mambo) to pojawiaja sie jakies bledy pochadzace z mojej bazy sql
oto one:
http://img89.imageshack.us/img89/1949/1115dn.jpg
oraz
http://img91.imageshack.us/img91/9123/lll6qy.jpg

i nie wiem co robic? nie znam innej bazy sql darmowej ktora by pozwolila mi tworzyc nowe artykuly..pomozcie

maximus
28-01-2006, 21:32
A spróbuj użyć innej przeglądarki, bo zapewne masz teraz Operę

john23
29-01-2006, 11:05
mam ten sam problem zainstalowałem joomla 1.07 z bazą na db4free.org
i również nie mogę dodawać nowych artykułów i użytkownicy nie mogą się rejestrować
wyrzuca błedy podobne do przedstawionych przez radiatora
myśleż że wszystko jest spowodowane tym że db4free.org udostępnia bazy mysql w wersji 5.xx
miałem nadzieję że nowa wersja joomla jest całkowicie przystosowana do pracy z mysql 5.xx ale jednak chyba nie

przy poprzednich wersjach joomla pojawiały się błędy zaraz przy instalacji bazy na db4free a teraz problem jest po zainstalowaniu.

może ktoś ma pomysł jak to rozwiązać?

radiator
29-01-2006, 13:12
wlasnie rozwiazalem
zalozylem baze na badblock i jesty ok.!!!!
tylk nie czekaj na potwierdzeni mailowe o zalozeniu bazy ona sie zaklada w ciagu max 30 seku. zaopamietaj dane i bedzie ok!!!
jak cos to pisz bede dopiero wieczorem

martinnus
01-03-2006, 01:23
Witam mam podobny problem i nie mogę zmienić bazy. Mam prośbę o pomoc. Wcześniej miałem zainstalowane mambo i był ten sam problem, gdy przeinstalowałem na joomle 1.0.7. pl to przez pierwszy dzień było w pożądku, ale już następnego nic się nie da zrobić.

stone
01-03-2006, 10:41
Jak widać z powyższych postów jest to raczej problem związany z Twoim hostem. Rozważ czy nie warto by było go zmienić

livio
01-03-2006, 16:34
Powiem krótko - CBA jest dobry na strony w HTML.
Najlepiej Joomla! śmiga na Roxr i komerchach.
Najlepszy komercyjny to zdaje się www.cmshost.biz