PDA

Zobacz pełną wersję : Brak połączenia z bazą danych: "[ nazwa bazy danych]" !!!!



cichy791
16-02-2013, 11:10
"Brak połšczenia z bazš danych: "[nazwa bazy danych]" !!!!" taki komunikat pokazuje się na mojej stronie, proszę o pomoc.
Nic nie było zmieniane chyba od roku czasu jedynie artykuły.

Bazyl
16-02-2013, 11:24
wiki --> witryna po włamaniu

palyga007
16-02-2013, 12:10
Moze srodowisko serwera sie zmienilo. Porownaj takze plik configuration.php z Twojej strony z plikiem z czystej instalacji Joomla!

cichy791
16-02-2013, 16:05
"Bazami danych zarządzają Państwo w Panelu serwera/Bazy danych tam można utworzyć nowego użytkownika i hasło do bazy a następnie przypisać go do bazy danych. Te dane trzeba następnie zmienić w pliku konfiguracyjnym skryptu." dostałem taka odpowiedź.. czyli mam zrobić nowa bazę nowego użytkownika i przerzucić wszystko do nowej bazy ze starej ?

ar4
19-02-2013, 16:30
Przenosiny Joomla na nowy serwer były wałkowane tyle razy... Poszukaj w pomocy joomla...

zwiastun
19-02-2013, 16:42
ostałem taka odpowiedź.. czyli mam zrobić nowa bazę nowego użytkownika i przerzucić wszystko do nowej bazy ze starej ?
Masz, niestety, dwie możliwości:
a) albo doczytasz w poradnikach
b) albo zlecisz wykonanie tej pracy
Bo z cytatu wynika, że niezbyt rozumiesz, o co tutaj chodzi, a komunikat od administratora serwera jest jednoznaczny.
Jeśli nic, jak twierdzisz, nie było zmieniane od roku, to przypuszczenie i rada @bazyla sa w pelni uzasadnione.