PDA

Zobacz pełną wersję : content flash



Tor_
17-02-2013, 14:20
Witam wszystkich
Mam pytanie może ktoś udzieli mi chociaż drobnej wskazówki. Czy istniej możliwość otwierania poszczególnych stron z jakimś efektem "flash" lub czymś podobnym ,co by spowodowało jakiś ruch lub inne śmieszne zawirowanie strony .Wiem że to brzmi głupio ,ale ktoś sobie tak to wymyślił bo miał wcześniej stronę cała we flash .Nie wiem co mam odpowiedzieć najchętniej że nie ma takiej możliwości i sprawa zamknięta ,ale jeżeli jest to wyjdę na nie douczonego wręcz idiotę :) nawet nie wiem jak to nazwać "content flash ?" taber flash? " "content harmonic" ?

pawelSafiStudio
17-02-2013, 17:38
Jest taka możliwość. Wszystko zależy od skomplikowania animacji. Ale dzisiejszy CSS3 + Javascript daje bardzo dużo możliwości.
Pytanie tylko po co to komu? Zbyt dużo ruchu na stronie wg. mnie zniechęca ludzi do dalszego przeglądania. Czekać 3 sekundy na każdą podstronę aż pojawi się treść bo latają fajerwerki, to niezła przesada :)

Tor_
17-02-2013, 18:07
Jestem dokładnie tego samego zdania.Ale osoba która chce taką stronę nie ma o tym bladego pojęcia rozmowa ze ślepym o kolorach.Nie można tutaj podawać linków powiem o co dokładnie chodzi ,to proste przesunięcie się rozbłysku obojętnie w którym kierunku po załadowanej stronie ,Linki prowadzą do krótkich stron z tekstem .Podłożenie pliku flash z takim rozbłyskiem w templacie nie bardzo się sprawdza bo ten rozbłysk chodzi mi na okrągło, próbowałem w konkretnym artykule do którego prowadzi link ale jak podłożyć plik flash pod artykuł :( .Jedyne co przychodzi mi do głowy to zamknięcie tekstu w pliku flash ale wtedy odpada prosta możliwość edycji.
Ps. Czy istnieje możliwość napisania do Ciebie w tej sprawie na adres SaftStudio oczywiście odpłatnie
Pozdrawiam

pawelSafiStudio
17-02-2013, 18:34
Jasne, zapraszam do kontaktu :)