PDA

Zobacz pełną wersję : Strona - Zlecenia Joomla!



rox21
18-02-2013, 22:24
Witam. Ostatnio napotkałem w sieci ciekawą stronę z zleceniami do WordPress'a (wpzlecenia.pl). Utworzyłem własną, podobną stronkę tylko w wersji Joomla! na komponencie K2 (zleceniajoomla.pl). Co myślicie o pomyśle i czy taka strona w Waszej opinii ma prawo bytu ? Może macie jakieś pomysły co do strony. Będę wdzięczny za każdą opinię.

zwiastun
18-02-2013, 22:37
1. Z czego zamierzasz utrzymać tę stronę?
2. Jakim prawem używasz adresu zleceniajoomla.pl?

rox21
18-02-2013, 22:49
1. Jak pomysł by wypalił to chciałbym dodać z 3 bannery tak żeby można było opłacić hosting lub wprowadzić darowizny.
2. Co do nazwy to nie zastanawiałem się nad tym przedtem :hmm:... Najwyżej zmienię adres strony. Chyba że jest możliwość dodania notki w stylu "Zastrzeżone nazwy i loga firm oraz produktów umieszczam jedynie w celu ich identyfikacji. Są one własnością firm i podlegają ochronie prawnej." czy to by coś zmieniło ?

palyga007
18-02-2013, 23:02
1. Brak sensownej wyszukiwarki. W sumie to brak jakiejkolwiek wyszukiwarki.
2. Zwróć uwagę, że portale tego typu posiadają zazwyczaj bardzo "skromny" design. Z prostego powodu, to treść ma być tam najważniejsza.
3. Cały system zarządzania przez moderację zmiany tytułu itp itd delikatnie mówiąc do bani.

Pewnie jeszcze kilka podpunktów by się znalazło.

zwiastun
18-02-2013, 23:07
1. Co do nazwy: na używanie w domenie nazwy joomla wymagana jest zgoda OpenSourceMatters.
2. W tym kształcie nazwa domeny niedwuznacznie nawiązuje do domeny joomla.pl

rox21
18-02-2013, 23:28
1. Wyszukiwarka nie jest problemem przy małej ilości treści. Włączyć moduł - żaden problem.
2. Wydaje mi się że design strony jest skromny. Główne informacje na froncie czyli Tytuł, budżet, data i odsłony. Dane kontaktowe i opis zobaczymy tylko po 'wejściu'. Chyba że chodzi o ogólny design - wtedy to już chyba kwestia gustu.
3. Co do moderacji to myślałem nad opcją żeby szło dodawać 'zlecenia' bez rejestracji, ale na podanej stronie WP ludzie pisali że brakuje im takiej opcji. Każdy powinien mieć możliwość poprawy literówki czy złej składni. Głównie chodzi o możliwość zakończenia publikacji przez autora żeby nie otrzymywał on kolejnych niepotrzebnych ofert, a zainteresowani nie tracili czasu na ich pisaniu.
Podpunkty ma każda strona, ale nie każdy 'twórca' chce je usłyszeć.

- - - Updated - - -

Dobrze wiedzieć. Dziękuje za informacje. Domena zostanie zmieniona w najbliższym czasie.

docxxx
19-02-2013, 00:19
A co sie stanie, jak zaloze domene LubieJoOmlaMnie.pl?

zwiastun
19-02-2013, 00:27
Poczytaj sobie warunków używania nazwy i logo Joomla! Nic się pewno nie stanie, jeśli się do nich zastosujesz.