PDA

Zobacz pełną wersję : gantry - niespodzianka.



skoreme
19-02-2013, 01:24
Witam.
Mam problem ze środowiskiem gantry framework. Cięzko nawet to opisać, strona opiera się o gantry, użyta templatka to dobrze wszystkim znany quasar, na liście dodatków w zapleczu Joomla znajduję się pozycja gantry - system.
Problem w tym że nie widzę żeby strona oferowała którą kolwiek z usług gantry, strona nie dostosowuje się do rozmiaru przeglądarki, nie jest prawidołowo wyświetlana na urządzeniach mobilnych, w zapleczu nie widzę panelu administracyjnego gantry.
Poprostu pusto.
Nie mam dostępu do historii witryny, nie wiem jakie operacje zostały przeprowadzone, podjąłem się tylko zoptymalizowaniem jej wydajności.
Czy ktoś spotkał się już z takim zjawiskiem?
Czy jest możliwość zainstalowania brakujących komponentów bez ryzyka uszkodzenia strony?

Grimek
19-02-2013, 22:17
Nie szukaj w PA gantry tylko templatki. Wejdź w pa>rozszerzenia>szablony>rt_quasar i są tam wszystkie ustawienia, również te o dostosowywaniu się i urządzeniach mobilnych

skoreme
20-02-2013, 22:43
dzięki za odpowiedz. Pewnie pamiętał bym o tym gdyby panel templatki działał.

- - - Updated - - -

ok już mam. problemem było to, że niezależnie od której strony próbuję dostać się do karty szablonu, dostawałem się do strony z pozycjami modułów. wyłączyłem opcję podglądu i jest ok ;)