PDA

Zobacz pełną wersję : K2 - zmiana wyglądu listy artykułów i artykułu



Obi13
19-02-2013, 13:31
Witam,

Mam pewien problem. Nie potrzefię poradzić sobie z wprowadzeniem zmian wyglądu w liście artykułów i w artykule.
Skopiowałem do swojego szablonu odpowiednie pliki, aby wykonać nadpisanie, ale zmiany nie działają.
Co dziwne korzystam z rozszeżenia, które pozwala sortowac wyniki i gdy wybiorę jakies sortowanie to zmiany w liście wpisów są widocze, ale standardowo po wejściu w dana kategorię zmian nie widac.

Może pliki, w których wykonuję zmiany (dla listy artykułów kategorii plik: category_item.php dla wyglądu artykułu: item.php) nie sa plikami, w których należy te zmiany wprowadzac.

Czy mogłby mi ktoś podpowiedzieć, w których plikach należy wprowadzac zmiany, aby zmienić całkowiecie (po swojemu) wygląd listy artykułó i wygląd artykułu.

Z góry dziękuję za pomoc.

mastahary
22-02-2013, 15:49
załącz proszę jakiegoś screena, nie potrafię wywnioskować z Twojej wypowiedzi o co dokładnie chodzi.

suchy25
22-02-2013, 19:02
1. pliki z twoim szablonem powinny być w folderze templates/[nazwa twojej templatki]/html/com_k2/[nazwa twojego szablony k2]/
2. aby szablon działał w K2, musi być on ustawiony/przypisany do kategorii lub artykułu - ustawienia po prawej stronie