PDA

Zobacz pełną wersję : Plugin komentarze i rejestracja



Grimek
19-02-2013, 22:40
Szukam jakiegoś rozszerzenia, który pozwolił by mi na zmienienie niefajnej rejestracji joomli. Chodzi mi o to, żeby nie trzeba było wypełniać dwóch pól, nazwa użytkownika i login, tylko jedno.
I jeszcze rozszerzenia komentarzy, aby miały takie funkcje jak możliwość odpowiadania na komentarze itp. oraz był darmowy, bez linka do autora.
Dobrze by było, gdyby te rozszerzenia były kompatybilne z k2 którego używam, oraz z j3 (choć to drugie już nie koniecznie).
Wiem że k2 ma komentarze, lecz nie mają zadowalającej funkcjonalności, oraz co do rejestracji, nie potrzebny mi jest opis konta itp, a kasowanie go z kodu mija się z celem, bo po każdej aktualizacji kończy się to powrotem tego, co było wcześniej.

Z góry dzięki za wszystkie poszukiwania, propozycje oraz znalezione rozszerzenia :)

Winnetou
20-02-2013, 08:58
Polecam Komento
www. softdesign-studio.pl/cms-joomla/kontakt-i-opinie/komento

Gdzieś widziałem rozszerzenie pozwalające zastapić uzytkownika i login adresem mailowym, ale nie mam pod ręka. Muszisz poszukać sobie sam.

Grimek
20-02-2013, 17:34
Komento mialem, ale jest pod komentarzami napis, no ale chyba bedzie trzeba zainwestowac. dzieki, dobrze wiedziec, ze wg takie cos jest, poszukam