PDA

Zobacz pełną wersję : Link do forum Kunena



coliberek1
20-02-2013, 18:58
Witam,

posiadam stronę w Joomla 2.5.9 | z Kunena 2.0.4

Mam taki dziwny problem i nie mogę wpaść na odpowiedni wątek pomocy .. a szukam rozwiązania, z przerwami od wczoraj rana :)



Jest menu Kunena , gdzie Kunena Home Default ma alias "forum" oraz ma kilka systemowych pozycji podrzędnych submenu


Jest równiez menu strony, gdzie jak chcę utworzyć link w menu strony , typ alias pozycji menu wskazujący na glówną pozycję menu kunena, to tworzy się taki mniej wiecej link po kliknięciu na stronie:

..domena../Categories/forum


i wyskakuje błąd 404


Jak w tym menu strony zrobię link do Kunena Home Default to jest już wszystko ok, po za faktem że jak się chce np dac komuś oklaski to znowu pojawia się ten kawałek /Categories/forum co powoduje 404

seba.adm
27-02-2013, 02:47
Witam.

Może spróbuj po prostu zrobić tak:
krok 1. usuń wszystkie pozycje menu głównego (łącznie z aliasami) kierujące do Forum
krok 2. usuń całe Menu Kunenena (PA >> Menu >> Projektant Menu >> Menu Kunena >> Usuń)
krok 3. odtwórz na nowo pozycje Menu Kunena. W tym celu przejdź do: PA >> Komponenty >> Kunena >> Narzędzia Forum >> Menu Manager >>Restor Kunena Menu

Odtworzenie całego Menu Kunena najczęściej rozwiązuje problemy pojawiające się z błędnymi aliasmi pozycji menu forum.