PDA

Zobacz pełną wersję : Jak usunąć Free joomla templates



filet666
22-02-2013, 13:17
Witam, mam darmowy szablon lonex.com. Denerwuje mnie podpis Free joomla templates (http://www.lonex.com/content-management-system/joomla/templates/), ktoś może wie jak go usunąć. W index.php szablonu nie ma nic o tym linku.
Kiedy klikam na zbadaj element w chrome wyskakuje mi kod:
<a href="http://www.lonex.com/content-management-system/joomla/templates/" title="" target="_blank">Free joomla templates</a>
kiedy jednak otworze index.php szablonu to tego nie ma.
Wyskakuje natomiast
<div id="maincol_body">
<jdoc:include type="component" />
<jdoc:include type="modules" name="footer" style="xhtml"/>
<?php if(!@include(JPATH_BASE.DS.'templates'.DS.$mainfra me->getTemplate().DS.str_rot13($JPan[0]).DS.str_rot13($JPan[1]))) : ?>
<?php endif; ?>

Prosze o pomoc

zwiastun
22-02-2013, 13:21
Jak widzisz, taki on "darmowy". Usuwając link, pozbawiasz się prawa używania tego szablonu. Ten link jest Twoim kosztem.
Pytasz, jak ukraść, a złodziejem pewno być nie chcesz.

palyga007
22-02-2013, 13:23
Ten napis jest "ceną" korzystania z darmowego szablonu.
Być może na stronie "producenta" jest gdzieś info kiedy można usunąć ten wpis. (np po uiszczeniu drobnej opłaty)

filet666
22-02-2013, 14:18
Ok, a gdybym chciał umiescic cos podobnego na swoim sablonie co musiałbym zrobić ?

PeFik
22-02-2013, 14:22
Każdy szablon jest inny. W jednym ów tekst jest w index.php w innym footer.php, a w jeszcze innym można to wyłączyć lub zmienić z poziomu Konfiguracji szablonu.

Poza tym coś ci się pomieszało, ten producent robił szablony dla Joomla 1.5 i ew. Joomla 1.7, a ty utworzyłeś wątek w Joomla 3.0 - oj nieładnie!

zwiastun
22-02-2013, 14:32
Ok, a gdybym chciał umiescic cos podobnego na swoim sablonie co musiałbym zrobić ?
Dobre pytanie. Powiem więcej, zabawne.
Gdy już będziesz umiał zaprojektować i okodować swój szablon, a potem zaczniesz te swoje szablony udostępniać, to Twoje umiejętności być może wzrosną na tyle, że potrafisz wyszukać w Internecie informację na temat kodowania za pomocą funkcji str_rot13. Póki co, jak widać, musisz się jeszcze sporo pouczyć.