PDA

Zobacz pełną wersję : JoomlaWorks 'AllVideos' Plugin v4.4 for Joomla! - konfiguracja



kfred
24-02-2013, 14:35
Po wyświetleniu filmu pojawia się okno jakw załączniku.
Jak się tego pozbyć ? W wersjo AllVideos dla oomla 2.5 nie zauważyłem tego problemu.

Dziękuję za ew. podpowiedzi.

Krzysztof

endriu107
31-12-2013, 16:58
Dołączę się do pytania w wersji 4.5 jest tak samo, po skończonym filmie wyskakuje to brzydkie okno. Może mi ktoś podpowiedzieć w którym pliku powinienem zacząć szukać, albo jak to usunąć lub wyłączyć?

endriu107
04-01-2014, 22:50
Korzystam z różnych forów i na większości odzew jest dużo większy niż tutaj pomimo mniejszej ilości userów, modów i adminów, nikt (przynajmniej Ja) nie liczy na gotowca dobra i mała podpowiedź :)

Problem rozwiązałem, "dziękuje za pomoc" gdyby ktoś szukał odpowiedzi to kontakt na PW.

trzepiz
04-01-2014, 23:26
Hej,

Rozumiem, że masz pretensje, że nikt ci nie pomógł w Sylwestra :)
Niestety twój post pewnie zginął w czeluści innych .. Wystarczyło się przypomnieć a nie zarzucać brak chęci pomocy.

PS: jak problem rozwiązałeś to podaj to rozwiązanie na forum i pomóż innym. Chyba, że wychodzisz z założenia, że jeśli mnie nikt nie pomógł to i ja nie pomogę ... (brawo)

endriu107
05-01-2014, 11:56
Nie mam pretensji, po prostu stwierdziłem fakt. W tym czasie co użytkownicy tego forum mieli Sylwestra użytkownicy innych funkcjonowali w normalnym trybie - być może mniej piją hehe.

Stwierdzenie że to przez okres świąteczny było by nawet do przyjęcia pomijając fakt że pierwszy post utworzony poza odświętnym czasem przez "kfred (http://forum.joomla.pl/member.php?36741-kfred)" też pozostał bez odpowiedzi. Patrząc na ilość postów kfred i moją oraz ilość uzyskanych odpowiedzi my Nowicjusze mamy poczucie że niewiele się tutaj dzieje i że to forum nie jest dla nas Nowicjuszy wartościowe. Nie sądzę żeby Wam administratorom na tym zależało aby odpychać potencjalnych użytkowników, jednak na słowa krytyki szybciej dostałem odpowiedź niż na pytanie.

Zapraszam na forum prestadesign.pl można tam podpatrzeć jak wygląda przyjazne forum dla nowych użytkowników.

Wracając do rozwiązania należy edytować plik: /plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos/includes/sources.php

odnaleźć:

'plugins': {
'viral-2': {
'onpause': 'false',
'oncomplete': 'true'
}
},

i usunąć zawartość nawiasów ma pozostać tylko:

'plugins': {},

Taki wpis znajduje się dwa razy w pliku i oba należy edytować.

trzepiz
05-01-2014, 12:51
Widzisz endriu107 - musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nie każdy musi mieć podobny problem a już na pewno nie każdy może chcieć (nie używając AllVideos) to sprawdzać specjalnie dla ciebie lub kfred.

Uszczypliwość jako że ktoś tu pije więcej od innych mógłbyś sobie darować. To nie przysporzy ci zwolenników, którzy w przyszłości będę chcieli ci pomóc.
Jako Nowicjusz masz także nieco błędne podejście. Nikt tu nie pracuje na etacie a na pomaganie innym poświęca swój wolny czas (w ramach możliwości). Nikt tutaj nie ma (mimo szczerych chęci) obowiązku odpowiadania na każde pytanie, szczególnie na takie, którego rozwiązanie można by bez problemu znaleźć na stronie Developera AllVideos - zakładając odpowiednie zgłoszenie.

Trochę więcej pokory i wiary w innych życzę.

Rozwiązania, które podajesz w sprawie AllVideos nie sprawdzałem - mam nadzieję, że przyda się innym.

szymonmag
31-03-2014, 20:37
Podłącze się do tematu. Zainstalowałem moduł AllVideos i chcąc umieścić kilka filmików w jednym artykule wpisuję np
{youtube}x09LnUln4EE{/youtube}
{youtube}b2m23nqPnLY{/youtube} to na stronie pojawiają mi się dwa filmiki takie same zamiast dwa różne. Wygląda to tak jak bym wpisał dwa takie same linki do YT.

Gall Anonim
31-03-2014, 20:42
Wiesz co => zerknij na ten dodatek http://union-d.ru/node/11

szymonmag
31-03-2014, 21:27
AllVideos zadziałał choć jest trochę dziwny bo muszę wklejać kilka różnych linków i odświeżać klikanaście razy stronę i zadziała. Nawet jak dodam pusty wpis {youtube}{/youtube} to na stronie pojawia się filmik który jest wyżej.

dar_on
19-01-2015, 21:06
Odkopie trochę temat ale może ktoś zna rozwiązanie
Zainstalowałem wtyczkę allvideos wszystko działa poprawnie na stronie ale chciałbym aby film wyświetlał się jeden obok drugiego a nie tak jak teraz jest jeden pod drugim
Strona http://shakehands-konzert.de/ okienko z wpisem Kasa Chorych na samym dole