PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z układem szblonu - tylko przy artykuły wyróżnione



czarnapuma79
24-02-2013, 20:11
Witam

buduję sobie stronę na szablonie ściągniętym z netu. Problem polega na tym, że ów szablon ma mozliwosć przełączania ustawienia kolumn.

lewa - content - prawa
lewa - prawa - content
content - lewa - prawa.

Wszystko było ok, aż nagle ni stąd ni zowąd przy ustawieniu content - lewa0prawa. kolumny lewa, prawa spadaja na sam dół . dzieje się tak tylko gdy menu kieruje do artykuły wyróżnione. Przy innych ustawieniach jest wszystko ok.

Odinstalowywałem juz szablon i instalowałem ponownie, czyściłem pamięć podręczną i problem nadal jest.

Wie ktoś może o oc chodzi?
// usunięty - nie działa zwiastun //
Dziękuję z góry za informację.

W sumie to popełniłem gafę - te kolumny spadają wszędzie gdzie dodaję przegląd kat artykułów ze zdjęciem.

Jeszcze jedną ciekawostkę zauważyłem - na to zachowanie szablonu wpływa jeden konkretny artykuł.
Gdy go zaznaczam, żeby nie był publikowany wszystko wraca do normy.

zwiastun
24-02-2013, 20:34
Widocznie Twoje zdjęcia są za duże.
Zanim jednak będziesz dalej pracować nad ta witryną, proponuję popatrzeć na demo strony z wykorzystanym przez Ciebie szablonem.
http://demo.joomla-monster.com/110-jm-business-marketing
A potem popatrzeć na swoją stronę.
Musiałeś się mocno chyba nastarać, żeby np. z czystego menu zrobić coś takiego, co się wyświetla u Ciebie. A nie tylko to jest brzydkie.

czarnapuma79
24-02-2013, 20:44
Dzięki za kometarz - mi sie podoba. Natomiast zdjęcia maja dokladnie ten sam wymiar.

zwiastun
24-02-2013, 20:57
Jeszcze jedną ciekawostkę zauważyłem - na to zachowanie szablonu wpływa jeden konkretny artykuł.
Gdy go zaznaczam, żeby nie był publikowany wszystko wraca do normy.
Może
a) zbadaj, co takiego jest w tym artykule, że rozwala szablon (np. niedomknięty znacznik tabeli albo niedomknięty znacznik div)
b) albo podaj, który to artykuł



mi sie podoba
Problem w tym, że to nie Tobie ma się podobać! Sugeruje więc skorzystać z tej uwagi.

czarnapuma79
24-02-2013, 21:02
Ok sprawdze dokladnie. Co do tego szablonu, ktory podałeś to jest znacznie nowsza wersja akurat.