PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję rozszerzenia do menu typu Slideshow



Han
25-02-2013, 15:05
Witam, jak w temacie szukam dość precyzyjnego rozszerzenia spełniającego poniższe funkcje. Rozszerzenie może być płatne, w grę wchodzi również edycja zakupionego przeze mnie Smart Content Tab który nie do końca jest taki jak potrzebuję :).

- skrypt ma mieć funkcjonalność menu slideshow z najważniejszą ofertą firmy
- menu w skrypcie będzie dwupoziomowe, tj każda kategoria główna będzie miała 5 lub 7 najważniejszych podkategorii
- każda kategoria menu musi mieć ikonkę przy nazwie
- najfajniej by było jakby submenu było slidem w formie tabelki powiedzmy 4x2, po kliknięciu w submenu wchodzi content również w formie slide'a

np kategoria
materiały reklamowe i po wybraniu jej wjeżdża slide z podkategoriami wizytówki, ulotki itp ułożone w tabelkę, po kliku w wizytówki wjeżdża ostatni slide z htmlowym contentem.

Myślę, że pewnym rozwiązaniem mógłby być skrypt dający możliwość umieszczenia elementu w elemencie tzn. buduje zakładki z kategoriami głównymi ustawionymi w poziomie i po kliku we wspomniane "materiały reklamowe" w content slide'a ładowany jest inny slider np z menu po lewej stronie a slidem po prawej:

MATERIAŁY REKLAMOWE | MATERIAŁY REKLAMOWE | MATERIAŁY REKLAMOWE |
__________________________________________________ ___________________
Wizytówki SLIDE
Ulotki
Pieczątki

Tak to mniej więcej widzę i proszę o radę z doborem odpowiedniego skryptu do którego będzie można wprowadzić możliwie najmniej zmian :) Smart Tab który kupiłem, choć teoretycznie spełnia powyższe funkcje (nie w 100%) jest dość skomplikowany w cssie, i nie ma opcji 3 stopniowego menu czyli kategoria główna, podkategoria i treść.