PDA

Zobacz pełną wersję : DJ-Classifieds dla J 2.5 - duży problem



wfx
25-02-2013, 15:26
Witam

Mam DJ-C 2.2.1 na J2.5.9

Rozbudowę portalu i uaktualnienia robię zwykle na serwerze lokalnym (JAMP), dopiero po przetestowaniu przenoszę na docelowy serwer.
Dzisiaj nagle utraciłem dostęp do komponentu DJ-Classified! Nie zdziwiłbym się gdyby tylko na lokalnym serwerze. Wiadomo - coś namieszałem, przestało działać Ale niestety nie mogę również dostać się do komponentu na serwerze w necie!
Mało tego! - zainstalowałem na localhoscie ponownie najświeższą kopię, jeszcze z czasu kiedy wszystko działało - też nie działa!!!
Na zaplecze loguję się bez problemu (w każdym przypadku), do wszystkich komponentów, modułów itd. mam dostęp - jedynie do DJ-C - nie!
Jakieś pomysły?

Gall Anonim
25-02-2013, 18:51
DJ-Classified - jest komponentem komercyjnym - więc zwróciłbym się do twórców rozszerzenia - w końcu zapłaciłeś za pomoc techniczną kupując komponent.
Jeżeli coś się wydarzyło w sieci - n.p. jakiś specyficzny bot - na pewno wiedzą o co chodzi.
Pzdr

wfx
26-02-2013, 16:04
Masz rację - produkt komercyjny, i owszem, ale sporo ludzi tutaj go zna, stąd liczyłem na pomoc właśnie tutaj bardziej, niż u DJ. Licencja skończyła mi się 10 dni temu, a więc i support techniczny też...

zwiastun
26-02-2013, 17:00
Komponentowi poświęcone jest na forum specjalne miejsce, proszę tam zgłosić problem. I proszę sensownie zatytułować swój post. "Duży problem" to jedynie problem z wyszukiwaniem.

wfx
01-03-2013, 16:21
Co racja to racja - pomroczność jasna chyba spowodowała, że wrzuciłem posta nie tam, gdzie powinienem. Sorry...
A problem... jak "sam" się pojawił, tak sam zniknął...