PDA

Zobacz pełną wersję : problem z wyświetlaniem po aktualizacji FireFoxa 19



konfeusz
26-02-2013, 12:56
Witam serdecznie.

Mam mały problem z wyświetlaniem artykułów.

Wszystko jest ok pod IE, Operą nawet Firefox 17, ale po aktualizacji Firefoxa do wersji 19 artykuły zaczynają się rozjeżdżać. Teksty wyłażą poza ramki, jquery się przycina etc. Problem nie lezy po stronie Joomla zapewne (no chyba ze ma tu znaczenie również wersja Joomla a ja mam nadal pod 1.5.2). Ma ktoś może rozwiązanie tego problemu?
Będę wdzięczny za każdą sugestię.

palyga007
26-02-2013, 13:03
Zabytki oddajemy do muzeum.

Zacznij od aktualizacji Joomla! do 1.5.26

Dziudek
26-02-2013, 13:36
Wersja Joomla! raczej niewiele ma z tym wspólnego - wina zapewne leży w szablonie, aczkolwiek tak czy siak tak starą wersję trzeba zaktualizować, bo to zwyczajne proszenie się o atak na stronę (aż dziwne, że jeszcze żadne tureckie script kiddies tego nie zrobiły).

konfeusz
26-02-2013, 14:33
no tak myslalem, aktualizacja na pewno jest konieczna. Dziudek dzieki za sugestie, zaraz zaczne przegladac templatki.
Szczerze powiem, ze malo Joomla sie zajmuje (wlasciwie tylko jedna strona) wiec expertem w tym CMS jakims wielkim nie jestem.
Jeszcze poproszę o pomoc, ma ktoś jakąś tutke jak zaktualizować stronę z Joomla 1.5 do wersji minimum 2.5, a najlepiej 3.x? Wiem, że szablony w tych wersjach znacznie różną się w budowie. Jeśli się myle to również proszę o poprawke.

zwiastun
26-02-2013, 14:49
Jeszcze poproszę o pomoc, ma ktoś jakąś tutke jak zaktualizować stronę z Joomla 1.5 do wersji minimum 2.5, a najlepiej 3.x?
Z Joomla 1.5 do 2.5 witrynę trzeba przenieść (migrować), a nie zaktualizować.
Joomla 3.x jest wersją rozwojową, przejściową, zalecaną dla programistów.
Sposób migracji do 2.5 - przedstawiony na www.wiki.joomla.pl
Linki do materiałów podajemy w każdym komunikacie o wydaniu kolejnej wersji Joomla i w artykule z danymi do pobierania najnowszej wersjiu:
http://joomla.pl/pobierz-joomla.html