PDA

Zobacz pełną wersję : poszukuje komponentu wyszukiwanie ze zbioru



Efendi_rekin
26-02-2013, 17:10
Witam wszystkich, nie bardzo wiem nawet czy dobrze sprecyzowałem temat ale juz pisze czego poszukuje.
Potrzebuje zrobic na swojej stronie baze danych zawodników. Kazdy zawodnik będzie opisany: imię, nazwisko, płeć, klub, miejscowość, sprzęt, konkurencja itp (jeszcze kilka rekordów) do tego jego zdjęcie, następnie potrzebował bym wyszukiwarki działającej jak autofiltr w exelu, mianowicie abym mógł wyszukać np wszystkich Pawłów z Warszawy itp.
Najlepiej gdyby dane (rekordy) można było importować z exela bo wtedy w łatwy sposób tworzę formularz (np jako formularz google i dane mam w formie exela)
Mógł by to być jakiś komponent joomla z innym przeznaczeniem, np do tworzenia bazy danych książek gdzie można by edytować dane wyświetlane.

Ewentualnie sama wyszukiwarka typu Custom Properties ale znalazłem jedynie wersje pod joomla 1,5 a ja potrzebuje pod 2,5 (która w tym wypadku jest płatna) dokładnie chodzi mi o takie wyszukiwanie jak tutaj na stronie http://www.rybyakwariowe.com.pl/ po prawej stronie.

zwiastun
26-02-2013, 18:14
K2 i Yjk2filter z YouJoomla

Efendi_rekin
26-02-2013, 18:35
dzięki, idę szukać darmowej wersji Yjk2filter