PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z artykułami w Multikategoriach



Alternatywna Polska
26-02-2013, 17:52
Witam.
Miał ktoś do czynienia z wtyczką Multicategories (http://extensions.joomla.org/extensions/structure-a-navigation/multi-categorization/12374?qh=YToyOntpOjA7czo1OiJtdWx0aSI7aToxO3M6NzoiJ 211bHRpJyI7fQ%3D%3D) ?
Wtyczka działa prawie dobrze. Znaczy, że tworzy multikategorie, dodaje artykuły i wyświetla na stronie przegląd artykułów z danej multikategorii.
Niestety problem jest taki, że klikając w Czytaj więcej lub w tytuł artykułu już niestety nie wyświetla strony tylko błąd 403- Direct...
Proszę o sugestie jak naprawić ten błąd.
Pozdrawiam.

jan1975
25-10-2013, 02:26
Witam,

Podobny problem mam z czytaj więcej - mianowicie nie pokazuje buttona. Działam na szablonie JoomShaper - Helix Frame work - reszta działa ok

jan1975
25-10-2013, 15:13
Rozwiązanie mojego problemu to dodanie w pliku joomla.css w szablonie (Wytłuszczenie)

Szablon odwołuje się do a.readmore, a komponent Multicategories do p.readmore (którego nie ma w css)- dodałem i style ładnie ciągnie do komponentu (dotyczy Butona Czytaj Dalej) - Szablon JoomShapper + Helix Framework - nie zapomnijcie wyczyścić pamięci podręcznej

a.readmore, p.readmore, a.fs-sp1-morein, .adminform button, #adminForm button, .button, button[type=submit], input[type=submit], input[type=button] {
cursor: pointer;
text-align: center;
font: bold 10px Arial, Helvetica, sans-serif;
text-decoration: none;
text-transform: uppercase;
background: url('/templates/shaper_simplicity_ii/images/button-bg.gif') repeat-x 0 100%;
border: 1px solid #e7e7e7;
margin: 0;
padding: 5px 9px;
float: left;
}