PDA

Zobacz pełną wersję : Wylogowywuje podczas pracy w edytorze WYSIWYG



dtn
24-01-2007, 14:26
Witam,
Od jakiegoś czasu pracuję na Joomli 1.0.11. Mam jednak problem z edytorem WYSIWYG. Otóż podczas próby np. wywołania okienka w którym można by wstawić link lub też wklejania jakiegoś obrazka, to okno które się pojawia zamiast wyświetlić mi pola do wypełniania prosi o ponowne zalogowanie się. Nawet gdy to uczynię w tym okienku to znowu gdy dojdę do tego samego momentu znowu prosi o zalogowanie się. Oczywistym jest, że uniemożliwia to normalną pracę.
Edytorów używałem 4ch: TinyMCE, JCE Editor Mambot, TMEdit i FCKeditor Joomla! choć tak naprawdę nie wiem czy się zmieniały, gdyż mimo zmiany edytora w 'Konfiguracji witryny' dalej każdy wyglądał tak samo. Nawet gdy ustawiłem 'Bez edytora WYSIWYG' to on był! A dziś wogóle przestał mi się pokazywać jakikolwiek, mimo że mam go ustawionego.
Testowałem też sprawę na różnych przeglądarkach: IE, Firefox oraz Opera, jednak efekt jest wszędzie ten sam.
Nadmieniam, że nie radzę sobie zbytnio z HTMLem więc edytor jest mi potrzebny.
Jednocześnie kiedyś testowałem to u znajomego na Operze i IE i u niego wszystko było dobrze, czyli to nie wina instalacji. Może przeglądarki?

Proszę o pomoc.