PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o pomoc w dobraniu odpowiedniego systemu komentarzy



TMS
01-03-2013, 16:23
Witam! Proszę o pomoc gdyż chcę stworzyć dość specyficzny system komentarzy. A mianowicie:
Chciałbym żeby moja strona wyglądała tak, że pod artykułem byłyby komentarze i każdy zalogowany użytkownik mógłby go dodać, ale odpowiedzieć na ten komentarz mógłby tylko autor artykułu.
np. artykuł napisał użytkownik 1 i komentarze wyglądałyby tak:

<komentarz użytkownika 2>
___<komentarz użytkownika 1>
<komentarz użytkownika 3>
___<komentarz użytkownika 1>
<komentarz użytkownika 4>
___<komentarz użytkownika 1>

Powiedzcie proszę, czy jest jakiś system komentarzy do J! który spełnia moje wymagania? A jeśli nie, to czy da się zrobić tak, żeby odpowiedź do komentarza mógł dodać każdy, ale żeby komentarze autora artykułu były jakoś wyróżnione? np. inne tło komentarza, albo inny kolor czcionki nazwy autora?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Winnetou
01-03-2013, 16:46
żeby komentarze autora artykułu były jakoś wyróżnione

Komento pozwala wyróżniać komentarze
joomla-overview.eu/cms-joomla/kontakt-i-opinie/komento

TMS
02-03-2013, 13:35
Okej, dzięki, zainstalowałem. A możesz mi powiedzieć w którym miejscu mam opcje wyróżnienia autora artykułu? Bo nie potrafię znaleźć..

naszeportale
19-07-2013, 11:46
Jak ktoś miały problem z "tłumaczenie KOMENTO" na język polski. Jeśli pokazuje Wam, że tłumaczenie jest w 100% do najnowszej wersji pobieracie je np. do joomla 2.5 lub 3.x i nadal macie język angielski prawdopodobnie pobraliście paczkę "bez tłumaczenia" wtedy należy sprawdzić zawartość plików ze wszystkich pobranych tłumaczeń (Joomla 1.5, 2.5, 3.x) i wgrać przetłumaczone pliki na swój serwer (nie ma znaczenia tutaj wersja Joomla, u mnie wszystko działa bez problemu). Pozdrawiam! Dodaję informację bo może się komuś przydać a komponent jest super! :)