PDA

Zobacz pełną wersję : Optymalizacja - problem



grzes2306
01-03-2013, 21:28
Witam wszystkich forumowiczów.

Mam problem z optymalizacją strony www.surmacz-agro.cba.pl
Zrobiłem optymalizację wg zaleceń google webmaster ( łącznie z mapą strony ) i póki co czekam na efekty. Strona jest wyświetlana po wpisaniu słów kluczowych "surmacz agro" na pierwszym miejscu, ale :

1. Nagłówkiem wyświetlanym na pierwszym miejscu są "aktualności". Zmieniłem w ustawieniach globalnych żeby nazwa strony była wyświetlana przed aktualnościami dwa dni temu, ale chyba trzeba trochę poczekać żeby google zindeksowało tą zamianę. Czy mam rację ? Ile może trwać taka zmiana ?

2. Na drugim miejscu ( a czasem nawet na pierwszym ) wyświetlany jest nagłówek "Surmacz-agro" ale przekierowuje on nie na stronę, tylko na " Wyślij ten link do znajomego " gdzie pojawia się możliwość korespondencji e-mail

Strasznie mnie irytuje ten link i mam prośbę do bardziej doświadczonych kolegów o poradę jak wykluczyć ten link z wyszukiwarki.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam !

PeFik
02-03-2013, 13:57
"Wyślij ten link do znajomego" to jest ikona, ale jak widzisz z własnym adresem. W opcjach artykułów masz opcje "Wyślij do znajomego" wyłącz! to jest totalna bzdura i tylko 1% ludzi z tego obecnie korzysta w czasach FB!

Utwórz ponownie mapę strony /sprawdź jakie są adresy/ i dodaj google, poczekaj.

grzes2306
02-03-2013, 14:47
Niestety nie mogę znaleźć w opcjach artykułów takiej opcji " wyślij do znajomego" - wyłącz... :)
Wyłączyłem "pokaż ikonę e-mail, ale nie wiem czy to o to chodziło. Wysłałem jeszcze raz mapę strony zrobioną przez xmap i będę czekał...
Dzięki za zainteresowanie się moim problemem.

PeFik
02-03-2013, 20:23
tak, dokładnie, sorry pisałem z pamięci.