PDA

Zobacz pełną wersję : Po aktualizacji do 2.5.9 nie można wejść w artykuły



spieszyn
03-03-2013, 00:56
Witam forumowiczów.

Stronę prowadzę już prawie rok nie miałem, jak dotąd większych problemów. Dzisiaj jednak postanowiłem uaktualnić wersję Joomla z 2.5.4 do 2.5.9. Pierwszy problem pojawił się, że nie działał automatyczny upgrade. Zrobiłem więc aktualizację za pomocą Instalatora. Zdziwienie moje jednak okazało się ogromne, kiedy po aktualizacji przy wejściu na artykuł adres wyświetlał się poprawnie, ale pokazywał zamiast treści artykułu widok strony głównej. Kompletnie nie wiem od czego może to zależeć i co powinienem zmienić. Nie znalazłem nigdzie podobnego problemu. Zamieniłem obecnie wyświetlanie za pomocą prostych adresów mod_rewrite. Jednak problem nadal istniej, bo ogromna ilość linków prowadzących do tekstów została zwyczajnie nieaktualna.

1. Czy ktoś wie, jak poradzić sobie z problemem?
2. Czy istnieje możliwość, aby jednocześnie działały linki z index.php w nazwie, jaki i bez niego?

link do strony i problemu - http://takze.pl/index.php/informacje-lokalne/1543-miasto-rozwiaze-problem-wind

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

spieszyn
03-03-2013, 09:38
Dodam, że znalazłem identyczny problem http://forum.joomla.pl/showthread.php?51256-Joomla-wy%C5%9Bwietla-jedynie-g%C5%82%C3%B3wn%C4%85-stron%C4%99-nie-dzia%C5%82aj%C4%85-podstrony, ale on również nie został rozwiązany.

Już siedzę, siędzę i nie widzę rozwiązania. Przywróciłem stronę sprzed aktualizacji jest ok. Wrzucam aktualizację - problem powraca. Adresy do artykułów z index.php w nazwie pokazują tylko i wyłącznie stronę główną.

zwiastun
03-03-2013, 10:07
Zajrzyj do zakładki Baza danych. Możliwe, że trzeba naprawić jakieś tabele

spieszyn
03-03-2013, 10:26
Problem rozwiązany. Nie rozumiem kompletnie jak to się dzieje, ale po kolejnym cofnięciu i zainstalowaniu aktualizacji z pakietu i przypadkowym jej nadpisaniu wszystko wróciło do normy. Aż z ciekawości cofnąłem do 2.5.4 zainstalowałem aktualizacje problem jest, nadpisałem aktualizację problem znika. Dziękuję i miłej niedzieli.