PDA

Zobacz pełną wersję : Pozycjonowanie strony - podstrony slabo widoczne w wyszukiwarkach



passa
03-03-2013, 09:32
Witam serdecznie,

pisze w sprawie strony: www.silat-sigepi.de

Strona zbudowana jest z dwoch czescie
1. to zakladka w html, ktora prowadzi do innej strony, zrobionej w joomla. Wypozycjonowalam ja dosc dobrze i pozycjonuje nadal. Jest coraz lepiej widoczna w google pod wieloma haslami. Tu nie mam problemow

2. ta czesc to dwujezyczna czesc strony, wlasciwie cale zaplecze, zrobione jedynie w joomla. Zauwazylam wlasnie, ze wyszukiwarka jakby wogole jej nie widzi. Wpisalam wszedzie, prawie w kazdym artykule meta tags i roboty idex follow. Ale mimo wszystko nie potrafie jej ruszyc z miejsca.

Czy powinnam wpisac robity takze w index.php? Czy wystarczy w poszczegolnych artykulach, menu, etc? Czy moze zrobilam cos jeszcze nie tak?

Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz

Pozdrawiam i zycze milej niedzieli
passa

Presta
03-03-2013, 10:42
Nie przesadziłeś z długością title ?
Taka mała strona a posiada 195 błędów: tutaj (http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.silat-sigepi.de&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0&user-agent=W3C_Validator%2F1.3)

passa
03-03-2013, 11:19
O, dzieki! Usunelam juz 20 i od razu szybciej chodzi. Z reszta sie pomecze, bo nie wiem do konca o co chodzi ;) A odnosnie "title" to boje sie, ze jak skroce, to spadne w rankingach, a te sa coraz lepsze (zeby nie powiedziec bardzo dobre - co kosztowalo mnie ostatnio sporo nerwow). Czy moze obawiam sie bezcelowo?

Mam problem z dalsza zawartoscia, ktora znajduje sie w joomli.
A odnosnie mojego pytania, czy ktos zna odpowiedz?

PS Zostalo juz tylko 10 bledow ;)

passa
04-03-2013, 08:46
Ok, dziekuje za pomoc. Stworzylam mape strony i google juz widzi moje podstrony w joomla. To taka uwaga dla innych.
A dla Presta dodatkowy punkt za pomoc w technicznym ogarnieciu glownego landpage'u. Strona dziala super szybko dzieki Tobie.

Bazyl
04-03-2013, 09:07
glownego landpage'u
A o czym ty piszesz, bo nie kumam? Po polsku nie możesz?

passa
04-03-2013, 11:29
Strona docelowa to chyba bedzie po polsku. W kazdym razie temat juz mozna zamknac, bo znalazlam rozwiazanie. Pozdrawiam!