PDA

Zobacz pełną wersję : po migracji biała strona



borzywoj
04-03-2013, 10:49
Czy ktoś może mi pomóc - mam taki o to problem:
Joomlę 1.5.15 zaktualizowałm do 1.5.25. Potem zainstalowałem jupgrade (z problemami ale się udało) i go uruchommiłem (z problemami ale się udało).
Strona pod adresem strony http://www.gdziepojechac.pl/jupgrade/ działała z problemami i bez szablonu. Po przegraniu plików do katalogu głównego chciałem wejść do panelu administracyjnego. Pojawia się okno do logowania, po wpisaniu loginu i hasła pojawia się biała strona bez żadnej zawartości...

borzywoj
04-03-2013, 11:43
Ogólnie sporo błędów się tam pojawia więc podjąłem decyzję o wycięciu starej joomli i zainstalowaniu wersji 2.5 od nowa i wgraniu bazy artykułów z backupu. Naprwa tego co mam teraz przerasta moje możliwości. Mam nadzieję, że moja metoda "łopatologiczna" poskutkuje...

trzepiz
04-03-2013, 11:45
Czy sprawdziłeś wszystkie ścieżki w pliku configuration.php ( w katalogu /jupgrade ) ?
Czy używasz prostych adresów ? - Jeśli tak sprawdź, czy masz plik .htaccess
Czy jesteś pewny, że przeniosłeś wszystkie pliki na serwer ?
Sprawdź jak ustawiony jest cache i ewentualnie go wyłącz.

borzywoj
04-03-2013, 12:09
dzięki za odzew. Wcześniej szukałem rozwiązania tego problemu i tak: plik .htacces mam i używam prostych adresów (włączałem je i wyłączałem i nic), pliki zostały na 100% przeniesione, z cachem nie próbowałem... ścieżek nie sprawdziłem - "poprawiłem" je podczas instalacji jupgrade. Zmiana scieżek na te sprzed i te po instalacji jupgrade nic nie zmieniało... Zobaczę moją metodę łopatologiczną. Jak nie da rady tym sposobem to wgram pliki z migracji do 2.5 i będę szukał rozwiązania. Jak coś mi się uda zwojować to dam tu znać.

borzywoj
04-03-2013, 17:57
heh nie lubię poniedziałków ;(
podczas instalacji joomli 2.5 na stronę dostawcy został przeprowadzony atak DDoS...
Po paru godzinach mogłem powrócić do pracy i po instalacji joomli pojawia się całkowicie biała strona startowa. Zarówno na froncie jak i przy próbie logowania do strony administracyjnej. Na szybkiego tylko "wyłączyłem" stronę i wisi informacja o pracach konserwatorskich...

Myślałem, że php może jest zbyt stare ale aktualnie jest wersja 5.3.21... Jakieś pomysły w czym może tkwić problem?

shadow21
05-03-2013, 02:26
Jaki hosting to jest?

borzywoj
05-03-2013, 08:07
one.com - ciągle strona jest pod wpływem ataków...


nigdy wcześniej nie było z nimi problemów... inne strony mam na ovh i spróbuję przemigrować jakąś stronę znajdujacą się na ovh. Jak tam pójdzie to z tą, z którą mam problem doprowadzę do stanu sprzed migracji i przenioę na ovh...

trzepiz
05-03-2013, 10:23
Ja bym pobrał tą stronę na komputer lokalny (możesz użyć wersji TRIAL JAMP-a) --> www.jamp.joomla.pl i sprawdzić czy witryna tak samo się zachowuje..
Może to ewidentnie wina hostingu ?