PDA

Zobacz pełną wersję : pokazywanie się modułów podczas wyświetlania artykułów



bigoslaw
05-03-2013, 21:32
Witam Was mam dwa problemy zacznę od wyświetlania modułów podczas przeglądania artykułów
na głównej poprzez gk4 mam w module art. z kategorii i po kliknięciu przenosi do artykułu i w przeglądzie artykułu są widoczne tylko te moduły które mają w ustawieniach zaznaczoną opcję wyświetlania na wszystkich stronach
nie rozumiem bo niby wyświetla się w podmenu o nazwie home i ta pozycja jest ustawiona jako domyślna a elementy się nie wyświetlają...
a jak ze startowej przejdę do np


-pozycji która jest na poziomie takim samym jak nadrzędna dla pozycji startowej to w niej jak kliknę na odnośnik do artykułu to w tej zakładce menu się już w przeglądzie artykułu moduły wyświetlają

reasumując wszedzie tylko nie na tej którą ustawię jako startową i na nadrzędnej dla nie niej też nie kosi:/

drugi przypadek to jeśli zlajkuje wydarzenie w icagenda na facebooku wyświetla się jedna przypadkowa ikonka png z bocznego menu strony zamiast plakat danego wydarzenia...

jakieś sugestie może macie:)

właśnie sprawdziłem i chodzi o podpięcie linków pod wyświetlany tekst poniewaz zastosowalem taką rzecz że wyświetlam odnośniki do art. za pomocą podlinkowywania w edytorze jce i linkuje przez wybór art. w okienku prograrmu jce jakoś dziwnie linkuje przerzucając do art w dziwny sposób jak to podlinkować?

bigoslaw
05-03-2013, 22:03
dotarłem do problemu
jce podpina w ten sposób index.php/component/content/article/84-biznes-i-gospodarka/91-jaka-powinna-byc-innowacyjna-warszawa-po-2014-r
a powinno być index.php/84-biznes-i-gospodarka/91-jaka-powinna-byc-innowacyjna-warszawa-po-2014-r
czy mogę jakoś wpłynać aby jce automatycznie podpinal inaczej czy muszę za każdym razem usuwać tą cześć może jakieś inne wyjście?

Gall Anonim
05-03-2013, 22:28
Rozwiązaniem problemów z modułami jest advanced modules manager
Pzdr

bigoslaw
06-03-2013, 10:52
dzięki Gall a mogę jakoś zaradzić jeśli mam php 5.2.17 a trzeba miec 5.3 zeby działał dodatek

- - - Updated - - -

już mam :) zrobione
jakby ktos wiedzial co z tym addthis czyli lajkowaniem które opisałem
to będę wdzięczny