PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o wskazówki, strona z formularzem...



Nocny88
07-03-2013, 00:10
Witam, interesuje mnie stworzenie strony, w której ZAREJESTROWANI użytkownicy będą mogli dodawać swoje artykuły, inni zarejestrowani użytkownicy mogli by je komentować oraz oceniać. Następnie najlepiej oceniony artykuł był by wyświetlany jako pierwszy w swojej kategorii. W celu lepszego zrozumienia pomysłu podam przykład np z filmami:

Komedia: / (kategoria)
Kac Vegas (po kliknięciu ukazują się artykuły użytkowników wraz z ocenami)
- Kac Vegas 7/10
- Kac Vegas 5/10
- Kac Vegas 2/10
Hancock
- analogicznie j.w
Listy do M.
- analogicznie j.w

I np. po kliknięciu w "Kac Vegas 7/10", wyświetla się artykuł użykownika wraz z komentarzami oraz możliwością oceny.

Podsumowując:
Poszukuje templatki, szablonu który spełniał by wymagania:
- rejestracja użytkowników przez ich samych
- możliwośc pisania (poprzez formularz? połączony z mysql), oceniania oraz komentowania artykułów przez użytkowników.

Moje pytania:
- czy znacie jakiś szablon który mógł by to spełnić?
- czy jeśli nie istenieje taki szablon, to czy powinienem użyć różnych dodatków/rezszerzeń i połaczyć je ze sobą?
- na której joomli najlepiej to postawić?

Serdecznie prosiłbym o pomoc, i pozdrawiam wszystkich :)

Gall Anonim
07-03-2013, 11:49
Poszukuje templatki, szablonu który spełniał by wymagania:
Chyba jednak zbyt mały zakres wiedzy = szablon to wygląd wizualny a nie mechanizm.
Co do powyższego - przy odrobinie wprawy da się zrobić z wykorzystaniem komponentu K-2
Pzdr

Nocny88
08-03-2013, 00:29
Dziękuje za wskazówkę Gall Anonim. Raz pracowałem z joomlą, mniej więcej wiem jak by to zrobić, resztę informacji poznajduję na forach. Oczywiście zajmie mi to 10 razy więcej czasu niż dla użytkowników którzy czują się jak ryba w wodzie w tym temacie :) Proszę o niezamykanie teamtu, jutro zapoznam się z tym komponentem.