PDA

Zobacz pełną wersję : Sondy nie działaja



robert051
25-01-2007, 16:36
Dzisiaj pierwszy raz ustawiłem sobie sonde. Wszystko pięknie dopuki nie chciałem zagłosować. Po wybraniu jednej z opcji naciskam wyślij a tam nie oczekiwany błąd: Włącz w ustawieniach przeglądarki obsługę Cookies (ciasteczek)!. Tyle że ja mam właczona obsługe ciasteczek (zresztą inni użytkownicy strony tez zgłaszaja problemy z Sonda) POMOCY!!!!!!

barabasz
02-03-2007, 20:41
mam ten sam problem na Joomla! 1.0.12 PL (http://www.joomla.pl/index.php/content/view/291/2/):-( Ktoś może zna rozwiązanie?

halohalo.pl
08-01-2008, 21:23
Mam to samo, ale szukam, czytam, rozwiązania brak.

mrr
09-01-2008, 12:02
Sprawa stara..... jeszcze z czasów starszej wersji mambo.
A swoją drogą ciekawe dlaczego dalej to występuje - u mnie na 1.0.13 PL również był ten problem.

Rozwiązanie:

Wyedytować plik: /components/com_poll/poll.php
Znaleźć funkcję: if (!$sessioncookie) {
Poniżej ten funkcji znajduję siewpis "return" - zablokowac wykonanie wpisując przed np. "//" tak aby wyglądało:
//return

Powinno pomóc
Pozdrawiam

halohalo.pl
09-01-2008, 21:13
Witam serdecznie.
Niestety nie pomogło :-/

halohalo.pl
11-01-2008, 01:26
Tak się zastanawiam bo w sumie tylko oddanie głosu gubi stronę. Czy nie można by było poprostu dać w kodzie ( choć nie wiem gdzie i jak) odośnika do jakiegoś materiału statycznego z prostym infem. "Dziękujemy za oddanie głosu"
Da się to zrobić?

djsee
05-08-2008, 14:43
podepne sie do tematu

mam joomle 1.0.13

logujac sie jako administrator wybralem

Components -> polls
stworzylem sobie nowa sonde i mozliwe warianty odpowiedzi


Sonda1: ile masz lat?
- 10
- 20
- 30w edycji utworzonej sondy wybrałem:
published: tak (zeby ja opublikowac)
show on menu items : All (aby wyswietlala sie na wszystkich stronach serwisu)

Sonda nie wyswietla sie, nie wiem co dalej zrobic, kombinowalem z wrzuceniem jej do jakiegos menu ale nie uzyskalem tego co chcialem

Wiec moje pytanie:
Co po stworzeniu sondy, opublikowaniu jej i ustawieniu aby byla wyswietlana na wszystkich stronach co musze jeszcze zrobic żeby ona rzeczywiscie sie wyswietlila ?

zwiastun
05-08-2008, 14:59
Moduł z odpowiednimi ustawieniami opublikować!

djsee
05-08-2008, 15:39
Moduł z odpowiednimi ustawieniami opublikować!

byłem pewny że tak robiłem tymbardziej, że zainstalowalem juz inny dodatek do tworzenia sond i na podobnej zasadzie stworzylem sonde i ja wyswietlilem bez problemow...

dzialaja mi teraz oba rodzaje sond, a ta pierwsza nie dzialala przez moja nieuwage :/

Dzieki zwiastun