PDA

Zobacz pełną wersję : Po dodaniu sondy JVS-Polls rozjeżdza się "menu Acordeon CK" na podstronie z artykułem



Super_mousee
11-03-2013, 11:55
Mam Joomlę 2.5.9 i używam szablonów beez5 i beez20.

Na podstronie - typ pozycji menu - "Pojedynczy artykuł", szablon beez5 dodałam sondę "JVS-Polls" w pozycji pod artykułem. (na wystąpienie problemu nie ma wpływu pozycja w której umieszczam sondę)

Chodzi o to, że na podstronie z tym artukułem mam jeszcze po lewej stronie menu boczne (podobnie jak na innych podstronach) - "Menu Klienta" zrobione z modułu "Menu Accordeon CK".

To "Menu accordeon CK" ma przypisane menu z dwoma poziomami - na podstronie mam zawsze wyświetlany pierwszy poziom menu w kolorze żółtym z "plusem" po prawej stronie służącym do rozwinięcia drugiego poziomu menu przy danej pozycji po kliknięciu myszą w ten "plus".

Chodzi o to, że to menu zawsze mi pokazywało tylko pierwszy poziom a po dodaniu na podstronę sondy JVS-Polls całe menu jest rozwinięte - przy każdej pozycji pokazuje drugi poziom w kolorze niebieskim, nie działa nawet ręczne zwijanie drugiego poziomu danej pozycji menu przez kliknięcie "plusa" - całe menu jest cały czas rozwinięte na drugi poziom.

Ten"plus" przy pozycjach pierszego poziomu menu to przełącznik/zwiń -- rozwiń drugi poziom dla danej pozycji pierwszego poziomu ale na podstronie z sondą nie działa.


Czy może ktoś już miał ten problem "kolizji" modułu Menu Accordeon CK" z modułem "JVoteSystemModule"/"JVS-Polls" i może podpowiedzieć co zrobić żeby menu było ładnie zwinięte do pierwszego poziomu i zwijało się/rozwijało się po kliknięciu "plusa"?

----------------------------
Dodane:
1.Ten drugi zrzut ekranu z podstrony "pracownicy" - pokazuje podstronę też typu "Pojedynczy artykuł" z "Menu Pracownika" z modułu Menu Accordeon CK, które jest ładnie zwinięte do pierwszego poziomu (kolor żółty) bo nie ma na niej ankiety.

2. jeszcze mniej ważne pytanie dotyczące sondy - co to jest "Środa" - które wyświetla się po prawej stronie na pasku z sondą - nie ma to związku z aktualnym dniem tygodnia, czy to pokazuje dzień dodania ankiety - ale w takim razie to powinna być data typu yyyy-mm-dd a nie dzień tygodnia bez daty?