PDA

Zobacz pełną wersję : tekst odpowiedzi na wysłany formularz / komentarz



AgnieszkaS
13-03-2013, 12:29
Mam formularz i jeśli ktoś wypełni formularz i kliknie "wyślij" to wyświetla się komunikat "Dziękuję za wiadomość.". Niestety kolor tekstu tego komunikatu zlewa mi się z tłem i nie widać co jest napisane. Nie umiem sobie poradzić gdzie mogę zmienić w szablonie kolor tekstu do takich komunikatów. (dodam że na stronie z komentarzami tekst zwrotny mam takiego samego koloru więc z pewnością jest to gdzieś ustawione w szablonie).

Joomla 2.5 , a szablon robiłam w artisteer3
Proszę o każdą cenną wskazówkę :)

mikelimb
13-03-2013, 14:53
Witaj,

Podaj link do strony z formularzem.

Pozdrawiam,
mikelimb

AgnieszkaS
14-03-2013, 10:31
strona jest w trakcie tworzenia, uzupełniam w niej jeszcze kilka rzeczy i w sumie nie wystawię jej dopóki nie przebrnę przez ten problem
Pozdrawiam

zwiastun
14-03-2013, 10:59
@AgnieszkoS: jedyny sposób w takim przypadku (bez linka), jaki Ci można doradzić, to opcja Zbadaj element w Chrome albo Firebug w FF. Klikasz prawym przyciskiem, badasz element, testujesz kolor przycisku dla stanu :hover, a następnie dobrany kolor umieszczasz w arkuszu stylów

AgnieszkaS
14-03-2013, 12:39
@AgnieszkoS: jedyny sposób w takim przypadku (bez linka), jaki Ci można doradzić, to opcja Zbadaj element w Chrome albo Firebug w FF. Klikasz prawym przyciskiem, badasz element, testujesz kolor przycisku dla stanu :hover, a następnie dobrany kolor umieszczasz w arkuszu stylów

dziękuję za podpowiedź znalazłam dzięki temu kolor tła pod tekstem i zmieniłam w : .art-j16 #system-message dd.message ul