PDA

Zobacz pełną wersję : Błędy podczas instalacji rozszerzeń



Azot
14-03-2013, 15:59
Witam
Jak dotąd nie miałem większych problemów z Joomla! 3 lecz dziś w trakcie instalacji dodatków/ komponentów pojawiły następujące błędy:

Ostrzeżenie
Ostrzeżenie: Nie powiodło się przeniesienie pliku!


JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/xxxxxxxxxx/public_html/tmp/install_5141d4d59a89b


JFolder::folder: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/xxxxxxxxxx/public_html/tmp/install_5141d4d59a89b


JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/xxxxxxxxxx/public_html/tmp/install_5141d4d59a89b


JInstaler::Instalacja: Nie znaleziono pliku instalacyjnego XML


Błąd
Archive does not exist


oraz


Błąd
Unable to create destination


Przetestowałem instalacje kilku dodatków/modułów/komponentów aby upewnić się czy nie jest to ich wina lecz błędy nadal się pojawiają. Jest to winna Joomla!, czy może wina usługodawcy?

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

Pzdr

mikelimb
14-03-2013, 16:05
Witaj,

Sprawdzałeś jakie są ustawione uprawnienia na katalogach ?

Pozdrawiam,
mikelimb

Azot
14-03-2013, 16:08
Oczywiście nigdy jeszcze nie miałem potrzeby zmieniać uprawnień katalogów. Ale sprawdziłem je profilaktycznie w PA Joomla! i wszystkie oprócz configuration są zapisywalne.

palyga007
14-03-2013, 16:16
No to trzeba przetestować na "localhost" wtedy można coś wyrokować dalej.

Azot
14-03-2013, 17:49
Testowanie na localhost zostawię na sam koniec jak inne sposoby nie dadzą rezultatu.

Co do mojego problemu... zauważyłem że w tej chwili nie mogę żadnego pliku umieścić na serwerze przez ftp a Joomla w ogóle nie sprawdza aktuualizacji, choć wczoraj wszystko grało (No HTTP response received.). A pliki wcześniej instalowane w folderze tmp pojawiają się z godzinnym opóznieniem. Więc jak na razie skontaktowałem się z usługodawcą.

Azot
14-03-2013, 18:41
Edit: Po skontaktowaniu się z usługodawcą uzyskałem informacje iż na moim serwerze znajduje się za dużo plików... czy ten usługodawca jest aż tak do bani że mi kit wciska? Czy może sama Jooma! + kilka komponentów przekracza ten limit?

trzepiz
14-03-2013, 21:20
Czy może sama Jooma! + kilka komponentów przekracza ten limit?
A to już zależy jaki to limit :) Może zapytaj usługodawcy jaki masz ustawiony limit na ilość plików ?

Azot
15-03-2013, 13:14
Jednak przenoszę się na inny serwer... bo z taki podejściem do klienta uzyskałem odpowiedz "Szczerze to nawet nie wiem, resller nie udostępnia takich danych."