PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję listy gier/filmów oraz rozszerzenia contentu



Grimek
17-03-2013, 22:04
Witam. Poszukuję rozszerzenia, w którym mógłbym zrobić, coś na zasadzie listy gier, w której mógłbym podać swoje pola dodatkowe, które musiał bym uzupełnić, takie jak wymagania, trailer itp.
Drugim rozszerzeniem, jest coś w stylu k2, tylko nieco lepiej wyglądające, ponieważ mimo stylowania tego komponentu, nie wygląda jakoś świetnie, oraz aby miało podobną funkcjonalność jak k2
Dziękuję za wszystkie propozycje i pomoc w szukaniu :)

Gall Anonim
17-03-2013, 22:06
Tak się składa że jedno i drugie możesz zrobić na K2 - a ostylowanie to tylko kwestia umiejętności a nie winy komponentu.
Pzdr

Grimek
17-03-2013, 23:09
Oczywiście, że można. Czy ja gdzieś napisałem, że nie?
Po prostu, jest zbyt wiele rzeczy, które w k2 musiał bym zmieniać, żeby uzyskać chciany efekt.
Choćby, jeśli chodzi o listę gier: zrobić to w formie kategorii, oraz każdy z postów pisać podobnie, lub tak samo, jednak, mam zamiar udostępnić możliwość dodania nowych postów użytkownikom, przez co może to już wyglądać dużo gorzej.
Po za tym, sam układ k2 w panelu administracyjnym, nie jest super intuicyjny, przez co ludziom, którzy piszą dla mnie artykuły, muszę wszystko wytłumaczyć, oraz zmieniać możliwość dojścia takiej osoby w panelu administracyjnym do rozszerzenia jakim jest k2.
Mam nadzieję, że napisałem to w miarę zrozumiale :)

Gall Anonim
17-03-2013, 23:19
Mam propozycję:
Przeklikaj dokładnie K2 - wówczas zapewne się zdziwisz co można (a można między innymi to czego oczekujesz), zerknij na pola dodatkowe itp.
Natomiast treść równie dobrze piszący artykuły mogą dodawać od frontu - są jeszcze takie narzędzia jak ACL który w połączeniu z K2 zapewne pozwoli ci wykonać to czego oczekujesz.
Kategorie w których dana grupa może się rozpisywać również da się określić.
Pzdr

Grimek
17-03-2013, 23:26
Mhmm no okej, z polami dodatkowymi, jest ten problem, że może nie każdy zajrzy w tą zakładkę :<
Pozostałe rzeczy wiedziałem, po prostu zastanawiało mnie, czy może istnieje coś bardziej na szybko :)
Ale dzięki. Jak będę miał jakiś problem, to jeszcze napiszę