PDA

Zobacz pełną wersję : Klopot z zalogowaniem się do panelu administracyjnego



Mlody216
18-03-2013, 10:20
Dzień dobry mam kłopot podczas logowania się do panelu administracyjnego (joomla 2.5.6) mianowicie po wpisaniu hasła i loginu (roota podanego podczas instalacji joomla na serwerze) występuje u mnie komunikat 500-nieznany błąd. Przywracałem już kopię bazy danych ale niestety nic to nie dało. Proszę o pomoc z góry dziekuje i pozdrawiam.

pawelSafiStudio
18-03-2013, 12:28
Od jakiego czasu masz ten problem? Nie wgrywałeś przypadkiem jakiś dodatków do PA w międzyczasie ?
Czy po wpisaniu danych dodaje się sesja do bazy danych ?

mjmartino
18-03-2013, 18:31
Błąd 500 jest po stronie serwera a nie J! Serwer komunikuje ze coś poszło nie tak podczas komunikacji (ale nie może określić błędu). Być może zmieniły się warunki na serwerze np inna wersja PHP ??

pawelSafiStudio
18-03-2013, 19:27
@mjmartino masz rację. Ale nie raz taki właśnie błąd powodują dodatki do J!, które np. zostały napisane pod nowszy/starszy PHP. Coś w końcu musi powodować ten błąd :) Stąd moje pytanie o to co było instalowane i czy w ogóle dodaje się sesja do DB. Ale fakt faktem, warto też sprawdzić jak wygląda obecna konfiguracja serwera.

eiaouLBN
29-05-2013, 14:19
witajcie!

przeglądam wątek i ja bez instalowania czegokolwiek (witrynę administrowałem ostatnio dobre kilka miesięcy temu) panel wyświetla błąd 500 - nieznany błąd poniżej jest wróć na pulpit :) najgorsze jest to, że jakiej nazwy użytkownika bym nie wpisał tak samo z hasłem, zawsze wyświetla to samo :o
hosting na domena.pl ^^