PDA

Zobacz pełną wersję : bradcrumbs - redshop



danxg
18-03-2013, 15:29
Witam,

Czy wie ktoś jak na stronie produktu dodać "ścieżkę kategorii" np w sytuacji gdzie "nazwa produktu" jest w kategorii głównej o nazwie "meble" następnie podkategorii: "drewniane" oraz następnej podkategorii "małe", aby wyświetlić powiedzmy nad produktem poniższą ścieżkę:

Meble > drewniane > małe > nazwa produktu

Znalazłem plik widoku do edycji w poniższym miejscu na ftp:

/components/com_redshop/views/product/tmpl/product/product.php

wiem też że można użyć zmiennej: {returntocategory} ale ona zwraca link ostatniej kategorii czyli w powyższym przypadku zwróci "małe"

Proszę o info jeśli ktokolwiek mógłby coś pomóc :)

pzdr

palyga007
18-03-2013, 18:42
Taki okruszek powrotny powinien generalnie znajdować się na witrynie, nie tylko w widoku produktu. Wtedy łatwiej się "odnaleźć"
Standardowy moduł Joomla! i redSHOP jakoś tak sobie średnio współpracują.
Deweloperzy redSHOP na "wiki" polecają kilka produktów zewnętrznych (nie mają swego autorskiego rozwiązania tej kwestii)
http://wiki.redcomponent.com/index.php?title=redSHOP:Navigation_modules#Breadcr umbs

danxg
18-03-2013, 20:35
Wielkie dzięki :)

Mam jeszcze takie pytanie są może gdzieś wylistowane zmienne oraz ich objaśnienie używane w widokach red shop?
np.

{returntocategory_link} - ..
{returntocategory} - ..
itd..

palyga007
18-03-2013, 21:55
Nie spotkałem aczkolwiek też nie szukałem. Lista dostępnych pól dynamicznych pod edytorem jest dla mnie wystarczająco rozbudowana.

PS: Staraj się nie pytać o więcej niż jedną rzecz w jedym temacie. To komplikuje późniejsze przeszukiwanie wątków innym użytkownikom forum.