PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z linkami w stopce



igorczarnowo
18-03-2013, 18:27
Witam
Mam problem na swojej stronie http://fil-met.eu/index.php/de/ dodałem w stopce link z autorem strony lecz kiedy tylko dodam link to napis znika, zwykły tekst jest. Czym może to być spowodowane korzystam z joomla 2.5 pozdrawiam

mjmartino
18-03-2013, 18:49
Pytanie gdzie ten link dodajesz w jakim miejscu ?

ramiro
18-03-2013, 18:56
Witam
Mam problem na swojej stronie http://fil-met.eu/index.php/de/ dodałem w stopce link z autorem strony lecz kiedy tylko dodam link to napis znika, zwykły tekst jest. Czym może to być spowodowane korzystam z joomla 2.5 pozdrawiam

Właściwie to Twój opis niewiele mówi o problemie.
Żeby dodać link w stopce, utwórz moduł własny html. Napisz w środku treść, czyli Twój link i podlinkuj go. Ustaw pozycje dla stopki. Opublikuj i sprawdź efekty po odświeżeniu strony.
W czym problem?

igorczarnowo
18-03-2013, 19:04
Witam
Tak jest zrobione zaraz za napisem
Kopiowanie © 2013. WSZYSTKIE Prawa Zastrzeżone jest napis Projekt i moje dane są zlinkowane i tego nie widać

- - - Updated - - -

tak jest zrobione zaraz za napisem kopiowanie wszystkie prawa zastrzeżone jest napis Projekt i moje dane zlinkowane a tego nie widać

- - - Updated - - -

jest napis projekt obok w footer3 projekt Stryjek łukasz ale tęż nie mogę zlinkowac bo staje sie niewidoczny

a_m
18-03-2013, 19:27
.art-footer a, .art-footer a:link, .art-footer a:visited, .art-footer a:hover, .art-footer td, .art-footer th, .art-footer caption
{
color: #FFFFFF;
font-size: 0px;
font-family: Arial, 'Arial Unicode MS', Helvetica, Sans-Serif;
line-height: 175%;
}

igorczarnowo
18-03-2013, 19:31
Jessssu Obok mam licznik odwiedzin i ma on reklamę firmy nie można jej usunąć więc wstawiłem nr czcionki 0 nie sądziłem ze dotyczny się to wszystkich linków w stopce dzięki kolego

mjmartino
18-03-2013, 19:31
No tak jak widać 0px z pustego to i Salomon nie naleje : D a w tym przypadku nic nie wyświetli ;)

igorczarnowo
18-03-2013, 19:32
A można jakoś dodac nowe znaczniki tylko do tego linku tak aby reklama licznika była dalej nie widoczna

mjmartino
18-03-2013, 19:39
Tylko poco Ci ten licznik ? Jak chcesz zliczać wejścia na stronie to użyj statystyk google. Takie rozwiązanie z licznikiem wygląda bardzo mało profesjonalnie.
Pewnie że można ale chyba prościej będzie poszukać w module i usunąć ten link ;)

igorczarnowo
18-03-2013, 19:48
szukałem tego linku i nic jest jakoś zabezpieczony to przejżałem każdy plik nawet instalkę i nie ma tego linku więć postanowiłem zmienić czcionkę na 0 ale jst teraz problem z linkiem w stopce

mikelimb
19-03-2013, 10:03
Dodaj do template.css to :

html.firefox body div#art-main div.art-sheet footer.art-footer div.art-content-layout div.art-content-layout-row div.art-layout-cell div.art-nostyle div#vvisit_counter106.vvisit_counter div{
display:none;}

dmuchowski
17-10-2013, 10:41
Witam, mam podobny problem ale w nagłówku. Do pozycji position-30 dodałem ręcznie position-31
http://www.tomaszdm.webd.pl/radio5/

Proszę o pomoc...