PDA

Zobacz pełną wersję : nie działające zaznaczanie



filon92
19-03-2013, 20:07
Witam,

Świeżo co zaktualizowałem joomle z 1.7.3 do 2.5.9 i nie obeszlo sie bez problemow...kiedy chce dajmy na to usunac jakis plik i odchaczam go po czym robie usun otrzymuje komunikat zebym najpierw cos zaznaczyl. Jest tak co bym nie chcial zrobic, czy to zmodyfikowac uzytkownika czy to cokolwiek gdzie musze najpierw zaznaczyc jakis plik tym odhaczeniem z boku. Jaka może być tego przyczyna?

souacz
19-03-2013, 20:18
Hehe, nie wiem co i gdzie i chcesz usunąć ale to chyba naturalne, że musisz najpierw zaznaczyć to, co ma być usunięte...
Ale jeśli dobrze rozumiem, masz problem z zaznaczeniem, tak? Nie zapamiętuje? A w innej przeglądarce jest tak samo?

filon92
19-03-2013, 20:58
tak jest :) dobrze rozumiesz :p pozycja jest odhaczona ale kiedy chce cos zrobic to wyswietla mi komunikat ze musze najpierw zaznaczyc jakas pozycje. Nie wiem czy to ma jakis zwiazek z tym ze po aktualizacji wszystkie ikony na plulpicie mam w jednym szregu z gory na dol.

souacz
19-03-2013, 21:03
Albo cos poszło nie tak przy aktualizacji albo coś w przeglądarce, jeśli w innej będzie tak samo - spróbuj wyczyścić cache etc.
Jak nie pomoże albo będzie zablokowane - spróbuj nadpisać plikami z czystej instalki joomla przez ftp