PDA

Zobacz pełną wersję : Zagubione pozycje menu.



corvim
20-03-2013, 10:17
Witam,

Mam problem ze stroną: http://www.spstaniatki.niepolomice.eu/. Wszedłem na stronkę i widzę że brakuje pozycji z lewego menu.
W projektancie menu wydaje się że pokazuje poprawną liczbę opublikowanych pozycji menu ... Natomiast lista w projektańcie pozycji dla wszystkich menu jest pusta.

Wydaje mi się że wszystkie pozycje menu znajdują się w koszu ale jak je przywrócę to nie pojawiają się w projektancie pozycji menu a jedynie widac je jako nieopublikowane w projektańcie menu...

Prosze o pomoc w naprawieniu bo nie wiem co z tym zrobić. Mam niby kopię zapasową ale sprzed miesiąca :(

Gall Anonim
20-03-2013, 10:52
Jak - rany - skoro są nieopublikowane - to opublikuj i po sprawie

corvim
20-03-2013, 10:54
Dodam jeszcze niż nic nie zmianiałem w ustawieniach a jedynie od dłuższego czasu dodaje artykuły ... i widzę że cały lewy panel jest coś ubogi. Brakuje tam linku do BIP

- - - Updated - - -

Hej, Przeczytaj uważnie- nie da się opublikować. Bo nawet jak wyciągnę z kosza to nie pojawia się na liście w projektańcie pozycji menu więc nei ma jak ich opublikować ...

corvim
22-03-2013, 00:46
Nie mam pojęcia o co chodzi. Mogę dodać nowe Menu ale pozycje w tym manu dalej się nie pojawiają. Rozszerzenia/Moduły też jakiś dziwne. Brakuje check boxów i mnóstwo informacji :(. Print screen w załączniku ...
Poratujcie bo nie mam pojęcia o co chodzi. Do tego backup który mam coś się nie chce zainstalować ... :(

Czy możliwe że zagubiły się jakieś pliki joomla czy raczej coś z bazą - a może na serwerze coś namieszali ? Czy można bezpiecznie podgrywając pliki z backup gdzieś czytałem że komuś brakowało jakieś pliku i joomla wariowała... Które katalogi można bezpiecznie dograć/nadpisać?

6463

shadow21
23-03-2013, 22:30
Jaka wersja Joomla ? jelsi nie najnowsza zaktualizuj poprzez ftp powinno pmoc bo zapewne czesc plikow masz "zmodyfikowanych" ?przez wirus?