PDA

Zobacz pełną wersję : Brak okienka popup



jkot
20-03-2013, 23:38
Witam
Mam następujący problem
Chcę aby obrazek po kliknięciu otwierał się w oknie popup o większych rozmiarach - gdy wprowadzę Popup URL w edytorze TinyMCE wszystko jest w porządku (sprawdzam i wyskakuje mi okienko z większym obrazkiem). Natomiast gdy zapiszę artykuł i próbuję wyświetlić go na stronce to okienko nie pojawia się. Następnie wracając do artykułu i opcji brazka, javascript popup nie jest w ogóle zaznaczona - tak jakby nie była ruszana.
W Joomla 1.5 takiego problemu nie miałem
Pozdrawiam Jacek

jkot
04-04-2013, 23:03
Podniosę jeszcze raz temat.
Może ktoś pomoże.
Pozdrawiam

rainmaker1410
30-05-2013, 10:30
Witam. Jetem nowicjuszem na stronie. Mam pytanie. Jaki moduł odpowiada za prawidłowe wyświetlanie okienka popup? Mam zainstalowany dodatek popup anywhere. Chciałbym, żeby mi się wyświetlał obrazek po otworzeniu strony, ale nic takiego się nie dzieje. Mam wrażenie, że brakuje po prostu jakiegoś modułu i że nie jest on opublikowany.

js0410
30-10-2014, 14:30
U mnie po instalacji popup anywhere na jednej stronie działa poprawnie, a na innej stronie wyświetla się podwójny obrazek i w małych rozmiarach. Wygląda na jakiś konflikt dodatków... czy ktoś miał takie problemy i wie jak je rozwiązać? Joomla 2.5